Na serwerze testowym Diablo 3 pojawił się właśnie Sezon 27

Fani Diablo 3 bardzo długo czekali na ten moment. Blizzard najpierw zapowiedział ekscytujące zmiany w Sezonie 27, a niedługo później planowane nowości wrzucił na serwery testowy w ramach aktualizacji 2.7.4.

Przez kilka ładnych sezonów Blizzard nie przykuwał większej uwagi do nowych aktualizacji Diablo 3. Okazjonalnie zmieniał się balans niektórych postaci lub setów, ale z sezonu na sezon zazwyczaj zmieniały się tylko kosmetyczne nagrody. Ostatnio sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej i każdy sezon debiutuje z ekskluzywną mechaniką, która znika po kilku miesiącach.

Nie inaczej będzie w przypadku Sezonu 27. Jego głównym bohaterem będzie Angelic Crucible, przedmiot zdolny zamienić legendarny przedmiot w Ancient, dodając mu jednocześnie specjalną pasywną umiejętność. Każda z klas może trafić jedną z trzech ekskluzywnych umiejętności. Sądząc po ich opisach, dostosowano je do konkretnych, popularnych w ostatnich sezonach buildów.

Reklama

Angelic Crucible znacząco ułatwi jednak również progres postaci, co na pewno docenią gracze, którzy nie spędzają setek godzin w każdym sezonie. Możliwość ulepszenia legendarnego przedmiotu do poziomu Ancient oznacza, że możemy zacząć go augmentować i oszczędzamy tysiące materiałów zazwyczaj wrzucanych do Kostki.

Nowa mechanika pojawiła się dziś na serwerze testowym Diablo 3. Możecie więc zalogować się na PC, wybrać odpowiednią opcję w aplikacji Battle.net i pobrać aktualizację 2.7.4, której wszystkie szczegóły poznacie na stronie Blizzarda.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 3 | Blizzard Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy