Reklama

Na Ryby: Wystartował nowy tryb - cykl wydarzeń!

Pierwsze z pięciu wydarzeń, które pozwolą Ci uzyskać dostęp do nowego łowiska!

W ciągu pięciu następnych wydarzeń poświęconych tematyce Starożytności macie szansę wygrać w grze Na Ryby unikalne sprzęty wędkarskie - specjalne wędki, żyłki i wiele innych! Zebranie wszystkich pozwoli na odblokowanie niezwykłej niespodzianki - zupełnie nowego łowiska, na którym wędkowanie możliwe będzie jedynie ze specjalnym sprzętem!

Od dzisiaj, tj. 4 lutego przez 12 dni, łowiąc ryby na różnych łowiskach możesz poczuć się jak Herkules, wykonujący swoje 12 prac. W przeciwieństwie do historii mitycznego bohatera, dla Was nie będzie to żadna kara, a jedynie okazja, żeby przetestować swoje umiejętności i udownić, że żadne zadanie nie stanowi problemu dla wytrwałego wędkarza!

Reklama

W nagrodę można otrzymać liczne nagrody i aż trzy tajemnicze wędki, w zależności od ilości zrealizowanych zadań. Dla kolekcjonerów ta przygoda to aż 12 szans na zupełnie nowe okazy do Albumu.

Jeżeli macie ochotę dać się porwać starożytnej opowieści i odkryć nieznane gatunki, testując swoje wędkarskie zdolności, koniecznie odwiedźcie tę stronę.

Dowiedz się więcej na temat: Na Ryby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje