MultiVersus z nowym zwiastunem i datą kolejnych otwartych testów beta

O MultiVersus słyszymy coraz częściej i więcej. Platformowa bijatyka osadzona w uniwersum Warner Bros zaliczy debiut już niebawem. Tymczasem producenci gry zaprezentowali światu kolejny zwiastun i podali datę otwartych testów.

MultiVersus pierwszy raz usłyszeliśmy ponad pół roku temu. Tytuł powstanie w kolaboracji Warner Bros Interactive i studia Player First Games. Dzieło nasycone bajkową, klimatyczną grafiką wniesie nieco świeżości do gatunku zręcznościowych bijatyk.

Dodatkowe emocje i apetyty rozpala fakt, że tytuł otrzyma wiele kultowych, grywalnych bohaterów znanych z legendarnych filmów i bajek. Na liście mamy m.in. Supermana, Batmana, Wonder Woman, Królika Buggsa, Kudłatego, a także Ricky’ego i Morty’ego, Johnny’ego Bravo i wiele, wiele więcej.

Reklama

MultiVersus z nowym trailerem. Znamy też datę kolejnych testów

Producenci ogłosili właśnie, że kolejne otwarte testy beta wystartują już 26 lipca. Co ciekawe, te dostępne będą na wielu platformach: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One oraz PC. Testy mają oferować pełne wsparcie cross-play, czyli gracze konsolowi będą rywalizować na tych samych serwerach z użytkownikami pecetów.

Wersja beta otrzyma osiem różnych plansz, w tym m.in. Jaskinie Batmana i Posiadłość Scooby-Doo. Jeśli chodzi o tryby rozgrywki - gracze będą mogli ścierać się drużynowo 2v2 lub toczyć pojedynki 1v1. Ponadto producenci zaoferują mecze kooperacyjne przeciwko komputerowi oraz niestandardowe lobby online i tryb treningowy.

Wraz z ogłoszeniem daty lipcowych testów do sieci zawędrował kolejny oficjalny zwiastun z gry. Ponad dwuminutowa jatka obrazuje możliwości tej produkcji i rzuca nieco więcej światła na grywalnych bohaterów i areny, na których toczyć się będą zacięte pojedynki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MultiVersus | Warner Bros. Interactive
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama