MultiVersus. Gracze wspólnie odblokowali poziom inspirowany Rickiem i Mortym

Player First Games, twórcy MultiVersus, stworzyli wyzwanie dla swoich graczy - jego celem było odblokowanie specjalnego poziomu. Fani gry błyskawicznie uporali się z zadaniem.

MultiVersus zadebiutowało kilkanaście dni temu, a teraz gracze czekają na start pierwszego sezonu. Potwierdzono już, że w grze pojawi się postać Morty’ego z popularnej kreskówki, później natomiast dołączy do niego Rick. Zabawę mają urozmaicić graczom pojawiające się co jakiś czas wyzwania - jedno z nich również dotyczyły Ricka i Morty’ego, a fani gry uporali się z nim w trzy godziny.

Reklama

Nowa plansza i nowe zadanie

Zadanie rozpoczęło się w piątek i polegało na tym, by zebrać wspólnie 10 milionów wygranych przez wyrzucenie przeciwnika z planszy. W nagrodę, w grze miała pojawić się pierwsza plansza dodana po premierze - Cromulons - inspirowana również popularnym serialem. Można zobaczyć podobną lokację w jednym z epizodów drugiego sezonu kreskówki.

Biorąc pod uwagę, że gracze nie wiedzą ile w danym momencie osób również gra, nie mogli też precyzyjnie oszacować na jakim są etapie realizacji zadania. Wyzwanie z milionem wyrzuceń z ringu mogło zająć nawet tydzień. Ostatecznie okazało się, że wcale nie trzeba było czekać aż tak długo. Do realizacji wytyczonego celu potrzebne były zaledwie trzy godziny. 

Udało się to zanim jeszcze większość graczy zorientowała się, że istnieje w ogóle jakieś zadanie. Niektórzy nawet pytali potem czy nowy poziom nie pojawił się w grze przez przypadek.

Rekordowe zainteresowanie MultiVersus trwa

Player First Games z pewnością mieli wgląd w odpowiednie statystyki, zanim wyznaczyli graczom zadanie. Wiedzieli więc ile czasu będzie potrzeba na jego wykonanie. Jeśli mieli świadomość, że potrwa to około trzech godzin, to można spokojnie przyjąć, że plansza była po prostu prezentem dla społeczności, tylko takim wymagającym nieco więcej zaangażowania niż normalna dodatkowa zawartość. Swoją drogą, ciekawe, że twórcy gry nie wstrzymali się z ujawnieniem nowej lokacji do startu pierwszego sezonu. Przynajmniej teraz wszyscy mogą mieć pewność, że gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem - tak dużym, że kolejne wyzwania chyba będą musiały być nieco trudniejsze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MultiVersus | Warner Bros. Interactive

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy