Mortal Kombat 1: Zaprezentowano zwiastun z Jean-Claude Van Damme’em w roli głównej

Mortal Kombat 1 to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier drugiej połowy 2023 roku. Produkcja studia NetherRealm Studios to reboot produkcji z 1992 roku. W jedną z postaci wcieli się sam Jean-Cloude Van Damme i to jego postaci został poświęcony najnowszy zwiastun.

Mortal Kombat 1 pełne gwiazd kina

Niedawno informowaliśmy o tym, że słynna amerykańska aktorka Megan Fox zagości w uniwersum Mortal Kombat 1. 37-latka konkretnie podłoży głos pod postać o imieniu Nitara. Informacja ta spotkała się z bardzo dużym odbiorem wśród fanów. Fox niekiedy budzi spore kontrowersje i dlatego też sprawa ta nabrała sporego rozgłosu. 

Amerykanka wkrótce wystąpi także w czwartej części "Niezniszczalnych", co również wpływa na jej popularność w ostatnim czasie. Od dawna wiadomo też, że w jedną z postaci wcieli się słynny belgijski aktor i pasjonat sztuk walki - Jean-Claude Van Damme.

Reklama

Aktor wcieli się w postać słynnego Johnny’ego Cage’a w Mortal Kombat 1. Produkcja, która zadebiutuje na rynku już 14 września budzi spore oczekiwania wśród fanów. Teraz twórcy pokazali zwiastun poświęcony obecności Van Damme’a. Trzeba przyznać, że robi wrażenie i może obudzić sentyment wśród fanów kina oraz serii Mortal Kombat.

Van-Damme w postaci Johnny’ego Cage’a już wkrótce w grze

Nagranie trwa nieco ponad dwie minuty i przenosi nas do fragmentów rozgrywki z nadchodzącej produkcji. Widzimy tam postać Johnny’ego Cage’a, który pojedynkuje się w kilku walkach. Pojedynki przeprowadzane są w bardzo różnych sceneriach. Jak przystało na serię Mortal Kombat, ukazane walki były bardzo krwawe, ale także efektowne poprzez ewolucje, jakie wykonują postacie przy zadawaniu ciosów.

Fakt, że w Cage’a wciela się sam Van Damme dodaje jeszcze więcej uroku i nostalgii. Zarówno Mortal Kombat, jak i Belg osiągali szczyt popularności w połowie lat 90-tych, więc to połączenie jest znakomite szczególnie w oczach starszej części graczy. Ciekawostką jest fakt, że w Edycji Premium otrzymamy skin z podobizną belgijskiego mistrza sztuk walk. Jest to z pewnością dla wielu odpowiednia zachęta, by sięgnąć właśnie po tę wersję.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 1 | Jean-Claude Van Damme | NetherRealm Studios

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy