Mortal Kombat 1 z mikrotransakcjami. Za co zapłacicie podczas gry?

Ogłoszone właśnie Mortal Kombat 1 wywołało spory szum i rozgrzało fanów serii do czerwoności. Wyczekiwana bijatyka od NetherRealm zadebiutuje w drugiej połowie września bieżącego roku. Producenci gry poinformowali, że w grze dostępne będą mikropłatności.

Mortal Kombat 1 to swoisty reboot oryginalnej, pierwszej odsłony cyklu bijatyk i jednocześnie całkowicie nowy początek uznanej serii. W praktyce oznacza to nowe tryby gry, nowy system walki, złożony tryb fabularny, ale także nawiązanie do kultowej serii w postaci obecności uwielbianych przez fanów grywalnych bohaterów.

Wraz z pojawieniem się oficjalnego zwiastuna Mortal Kombat 1, poznaliśmy także datę premiery tej gry. Dzieło trafi na półki sklepowe już 19 września w trzech wydaniach: Standard, Premium oraz Kollector’s Edition, racząc posiadaczy konsol najnowszej generacji - PlayStation 5, Xbox Series X/S, ale także użytkowników platformy PC i przenośnego Nintendo Switcha. Jeśli jesteście ciekawi, czym różnią się poszczególne edycje i jaka jest ich cena, to możecie zapoznać się z tym materiałem.

Reklama

Dragon Krystals, czyli wewnętrzna wirtualna waluta w Mortal Kombat 1

Ogłoszenie wyczekiwanej od wielu miesięcy gry przyniosło nam także kolejne informacje. Okazuje się, że Mortal Kombat 1 będzie miało zaimplementowane mikrotransakcje. Kupując tę produkcję w wariancie przedsprzedażowym w wersji Premium lub Kollector’s otrzymujemy tym samym kolejno 1250 i 2700 Dragon Krystals.

Dragon Krystals to wirtualna waluta dostępna w Mortal Kombat 1. Póki co jednak jej przeznaczenie nie jest do końca jasne. Na pewno jednak posiadacze Dragon Krystals otrzymają możliwość zakupu bądź odblokowania konkretnych przedmiotów kosmetycznych i skórek postaci.

W ciągu kilku najbliższych miesięcy deweloperzy powinni uchylić nieco więcej informacji o mikrotransakcjach w MK 1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy