Mortal Kombat 1: Nowy zwiastun powala na kolana!

Mortal Kombat 1 to gra, na którą czekają miliony fanów bijatyk na całym świecie. NetherRealm Studios już jakiś czas temu zapowiedziało tę grę. Teraz podczas eventu Summer Game Fest pokazano nowy trailer rozgrywki i ujawniono nowe informacje o produkcji.

Fani z całego świata czekają na reboot Mortal Kombat 1

Reboot legendarnego Mortal Kombat 1 od kilku tygodni rozpala wyobraźnie fanów gier z gatunku bijatyk. Początkowo sądzono, że to będzie 12 część tej słynnej serii, ale potem okazało się, że studio NetherRealm postanowiło przenieść nas odrobinę w czasie i przygotować zupełnie nowe wydanie produkcji z 1992 roku. Dowiedzieliśmy się już wcześniej, że słynny belgijski aktor i karateka Jean-Claude Van Damme będzie podkładał głos pod postać Johnny’ego Cage’a.

Reklama

Opublikowane informacje sugerowały, że Mortal Kombat 1 będzie jednym z największych hitów na rynku gier wideo w 2023 roku. Teraz podczas Summer Game Fest postanowiono zaprezentować oficjalny pokaz rozgrywki oraz ujawniono kolejne wiadomości na temat słynnej bijatyki. Na jaką nową zawartość będą mogli liczyć gracze?

Nowy zwiastun Mortal Kombat 1

Zwiastun trwa cztery minuty, więc możemy zobaczyć całkiem sporo treści, jakie czekają na nas w najnowszym dziele od NetherRealm Studios. Przede wszystkim na pierwszym planie wybija się warstwa graficzna. Pod tym względem Mortal Kombat 1 wydaje się być dopracowane w najmniejszym calu.

W kwestii mechaniki nie doszło do drastycznych zmian względem kilku poprzednich wydań, więc dla wielu będzie to ogromny plus, że pewne nawyki znane z Mortal Kombat nadal będą w użyciu.

Natomiast zupełnie inaczej będzie w kwestii fabularnej. Tu prawdopodobnie dojdzie do wielu zmian, co może zaskoczyć fanów serii. W zwiastunie potwierdzono również obecność sześciu kolejnych postaci. Będą to: Kenshi, Jax, Goro, Kano, Sonya Blade oraz Stryker. Wcześniej ujawniono takich bohaterów, jak: Scorpiona, Sub-Zero, Liu Kanga, Raidena, Kung Lao, Kitanę, Mileenę, Johnny'ego Cage'a czy Shang Tsunga.

Ponadto na nagraniu widzimy mnóstwo krwi i dynamicznej akcji, czyli tego, do czego NetherRealm przyzwyczaiło nas w serii Mortal Kombat. Premiera gry zaplanowana jest już na 19 września tego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 1 | Summer Game Fest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL