Reklama

Monster Hunter Rise: Sunbreak - Capcom zdradza szczegóły nowej aktualizacji

Nowa ekspansja do Monster Hunter Rise sprzedaje się bardzo dobrze, więc przyszedł czas na aktualizacje. Już w sierpniu wszyscy posiadacze Sunbreaka będą mogli pobrać za darmo pierwszy Title Update.

Capcom nie krył się z faktem, że Sunbreak odniósł duży sukces i społeczność popularnej gry przyjęła go z otwartymi ramionami. Sprzedano już ponad trzy miliony kopii nowego dodatku, a sam Monster Hunter Rise przekroczył 10 milionów sprzedanych sztuk, co deweloperów ewidentnie napawa optymizmem i zachęca do dalszego rozwoju gry.

Twórcy potwierdzali już, że podobnie jak po premierze Iceborne, Monster Hunter Rise: Sunbreak będzie regularnie aktualizowany i jeszcze w tym roku trafią do gry trzy Title Update’y. Pierwszy z nich pojawi się już w sierpniu, a jedną z planowanych zmian Capcom zapowiedział właśnie na Twitterze.

Reklama

Pierwszy Title Update ma przynieść dalsze sposoby na ulepszanie pancerzy. Do tej pory aktywności Anomaly Research wchodzą w interakcje głównie z broniami. Za pomocą specjalnych, różowych przedmiotów możemy tworzyć najlepsze bronie, a potem dodatkowo je ulepszać. Jak widać na powyższym obrazku, podobny system czeka również pancerze, co może do góry nogami odwrócić bardzo wiele popularnych aktualnie buildów i uczynić je jeszcze silniejszymi.

Nie będzie to oczywiści jedyna nowość, jaką wprowadzi Title Update 1. Capcom już wcześniej informował, że głównym bohaterem tej aktualizacji będzie Lucent Nargacuga. Ponadto, kilka dodatkowych potworów trafi do gry, a razem z nimi nowa lokacja - Forlorn Arena.

Niestety nie wiemy na razie, kiedy dokładnie mamy spodziewać się tej aktualizacji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy