Monster Hunter Now: "Dancing in the Tempest" już od dziś

Nowy sezon Monster Hunter Now "Dancing in the Tempest" rozpoczyna się dziś. Twórcy pokazują oficjalny zwiastun i przybliżają szczegóły na temat Elder Dragon Interceptions.

Sezon drugi obejmuje trzy główne aktualizacje treści rozłożone na cały letni sezon. Część pierwsza wprowadza ulubionych przez fanów uniwersum Starszych Smoków, a Kushala Daora, Khezu i Basarios pojawiają się w grze po raz pierwszy.

Zwiastun cz. 1 "Dancing in the Tempest"

Przechwycenia Starszych Smoków

Elder Dragon Interceptions, czyli Przechwycenia Starszych Smoków dostępne jest dla łowców od poziomu 11 wzwyż. Zdarzenia odbędą się w określonych lokalizacjach o wyznaczonych porach dnia i zakończą się 25 minut po dołączeniu łowcy do wyzwania. Poza wydarzeniami specjalnymi, Starsze Smoki pojawią się po raz pierwszy około godz. 7:15, a ostatnie pojawienie się będzie miało miejsce około godz. 22:40.

Reklama

Łowcy otrzymają "Podstawowe Nagrody" (“Basic Rewards") za pomyślne pokonanie Starszego Smoka oraz "Nagrody za Odparcie" ("Repel Awards") za obniżenie jego zdrowia. Ilość tych ostatnich będzie zależeć od tego, jak bardzo zdrowie smoka zostało nadszarpnięte. Dodatkowe wyróżnienia będą dostępne za zniszczenie poszczególnych części ciała Starszego Smoka podczas udanego przechwycenia. Ci, którzy zakończą misję sukcesem, będą musieli odczekać określony czas, aby wziąć udział w kolejnym przechwyceniu. Ci, którym się nie powiedzie, mają możliwość spróbowania ponownie, bez oczekiwania.

Dołączanie do Przechwyceń

  1. 20 min. przed rozpoczęciem Przechwycenia Starszego Smoka, określone punkty zbiórki zmienią się w punkty przechwycenia.
  2. Po rozpoczęciu, starszy smok pojawi się w punkcie przechwycenia.
  3. Po pojawieniu się starszego smoka, należy podejść do punktu przechwycenia, aż łowca znajdzie się w kręgu dostępu, i nacisnąć smoka. Alternatywnie, można również dołączyć wybierając powiadomienie "Dołącz do polowania!".
  4. Stuknięcie "Dołącz" przeniesie łowcę do lobby (analogicznie do poczekalni przed rajdem w Pokémon GO).
  5. Kliknięcie "Start" zainicjuje przechwycenie.
  6. Po osiągnięciu limitu czasowego, Przechwycenie Starszego Smoka zakończy się.

W Hunt-a-thons, jak i w Przechwyceniu Starszych Smoków można uczestniczyć co 180 minut w jednej lokalizacji. Jednakże Bilety Ultra Polowań, dostępne w sklepie twórcy gry, mogą być użyte do pominięcia tego 180-minutowego okresu oczekiwania (jedna lokalizacja na jeden bilet).

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Monster Hunter Now
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy