Reklama

Monopoly w wersji Fallout? To możliwe!

Fani marki Fallout mogą powoli przygotowywać swoje portfele do kolejnego wydatku - w niedalekiej przyszłości na rynku pojawi się kolejna gra z uniwersum kultowego RPG. Jednak tym razem o nieco mniej skomplikowanej rozgrywce. Zainteresowani?

Nie wiemy, czy w tej nowej wersji Monopoly banknoty zostaną zastąpione przez kapsle, ale tak nakazuje logika. Tak - już wkrótce na rynek trafi zainspirowana Falloutem wersja jednej z najsłynniejszych gier planszowych. "Kiedy Fallout 4 zmonopolizuje wasz czas, zawsze możecie wyciągnąć to (już wkrótce)!" - głosi twitterowy post oficjalnego konta serii.

Za zestaw ma odpowiadać USAopoly, firma znana już z zestawów z Pokemonami, World of Warcraft i Mass Effectem. Nie wiemy jeszcze, czy New Vegas Strip będzie najdroższym zakupem na planszy, ale znamy już mniej więcej datę premiery - ponoć twórcy celują w listopad, żeby zgrać się w czasie z premierą nowej gry Bethesdy.

Reklama

P.S. Pomyślcie, jak okrutny byłby schron, w którym ludzie byliby zamknięci z tylko jedną metodą rozgrywki - Monopolem. Przecież ci biedacy w nienawistnym szale pozabijaliby się wszyscy nawzajem w dwa tygodnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje