Modyfikacja do Skyrima pozwoli przejść grę... Geraltem z Wiedźmina

Nowy mod do Skyrima pozwala przejść grę postacią Henry’ego Cavilla, czyli Geralta z serialu Wiedźmin.

To chyba jeden z najciekawszych modów do Skyrima w ciągu ostatnich miesięcy. Szczególnie powinien on zainteresować fanki i fanów Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii z serialu Netflixa. Długie szare włosy, charakterystyczne oczy i zamyślony wyraz twarzy. Cały Geralt Cavilla. Tak dokładnie udało się go odtworzyć jako postać w Skyrimie, mimo, że silnik gry ma już ponad 10 lat na karku - i pomyśleć tylko, że postać Cavilla powstała tutaj na bazie jednej z podstawowych postaci z gry. Podobieństwo jest uderzające!

Reklama

Jak zainstalować moda?

Aby uruchomić modyfikację, musicie wpierw zainstalować inny mod do gry - HQ Character Creation. Następnie trzeba skopiować pliki instalowanej modyfikacji do standardowych katalogów Skyrima, przejść do ekranu tworzenia postaci, znaleźć zakładkę z presetami i zaimportować Henryka. Następnie można go jeszcze przerobić, ale naprawdę nie ma takiej potrzeby. 

Link do modyfikacji znajdziecie w serwisie Nexus Mods. Nowy mod został po prostu zatytułowany Henry Cavil as Geralt i dzięki niemu wielu graczy zapewne po raz setny przejdzie kultowego RPG-a Bethesdy. Jego autorem jest WiSs_Starlord.

Przechodzenie gry po raz kolejny, tym razem jako Henry, jest jednym z najlepszych sposobów na spędzanie czasu w oczekiwaniu na kolejny sezon serialu Netflixa (niestety, nie wiadomo kiedy nastąpi jego premiera) czy wyczekiwany przez wielu patch do Wiedźmina 3 dla konsol obecnej generacji. Przy okazji można też sprawdzić jak wypadają mody do innych gier Bethesdy - na przykład do Fallouta 4.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Skyrim | Wiedźmin 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy