Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mod do GTA 5 pozwala grać jako Magneto

​Grand Theft Auto 5 nie od dzisiaj jest polem do popisu dla twórców modyfikacji, nawet jeśli Rockstar patrzy na mody raczej mało przychylnym okiem. Rozbudowane miasto oraz zaawansowana symulacja fizyki to jednak idealna piaskownica do zabawy, czego najnowszym przykładem jest postać Magneto.

Jak sugeruje sama nazwa, wcielamy się w pana magnetyzmu, dobrze znanego wszystkim fanom X-Menów. Postać - w gustownym kostiumie z pelerynką - może siać spore zniszczenie na ulicach Los Santos. Przerzucania samochodów z kąta w kąt to tylko wierzchołek góry lodowej.

Reklama

Twórca przygotował także specjalny atak wręcz, możliwość latania, atak ładunkiem elektromagnetycznym, możliwość przejmowania broni wrogów, tarczę chroniącą przed pociskami, która "zwraca" kule w kierunku wrogów i tak dalej, i tym podobne.

Możemy wchodzić w interakcje z niemal wszystkimi metalowymi obiektami znajdującymi się w świecie gry, wliczając w to ogromne turbiny wiatrowe, pociągi, pompy na stacjach paliw, wielkie zbiorniki paliwa oraz samoloty.

Ciekawostką jest także możliwość wstawiania do gry dowolnych metalowych elementów za pomocą specjalnego trybu widoku, włączanego przyciskiem X. Możemy też nadawać obiektom określone właściwości, by - dla przykładu - monitor komputerowy eksplodował po zetknięciu z powierzchnią.

Modyfikacja dostępna jest za darmo. Do działania potrzebny jest ScripthookVDotNet. Jak można się domyślać, w Magneto pobawimy się tylko na PC, i tylko w trybie dla pojedynczego gracza.

Dowiedz się więcej na temat: GTA 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje