Mobilny Super Mario Run z konkretną datą premiery!

​Nintendo ujawniło dokładny termin debiutu swojej kolejnej produkcji powstającej z myślą o urządzeniach mobilnych - Super Mario Run.

Jak poinformowali przedstawiciele japońskiej firmy, gra z tytułowym wąsatym hydraulikiem ukaże się na sprzętach działających pod kontrolą systemu iOS (w wersji co najmniej 8.0) w przyszłym miesiącu - 15 grudnia. Tego dnia pojawi się w 151 krajach.

Produkcja dostępna ma być w dwóch wersjach - darmowej i płatnej. W pierwszej znajdzie się jednak tylko kilka plansz. Aby odblokować pozostałą zawartość, trzeba będzie jednorazowo zapłacić 9,99 euro, czyli około 44 zł. Niemało, przynajmniej jak na standardy panujące na rynku mobilnym.

Reklama

Powstająca gra ma być tak zwanym autorunnerem, co oznacza, że główny bohater będzie poruszał się automatycznie. Zadaniem graczy ma być pomoc protagoniście w omijaniu pojawiających się na ekranie przeszkód, co sprowadzi się do stukania palcem w ekran dotykowy.

Na razie nie wiadomo czy Super Mario Run kiedykolwiek zostanie wydana na smartfonach i tabletach z Androidem, ale nie można tego wykluczyć. Poniżej obejrzeć można najnowszy zwiastun produkcji, prezentujący fragmenty rozgrywki:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Super Mario Run

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy