Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mirror's Edge Catalyst oficjalnie zapowiedziane

"To nie sequel, to nie Mirror's Edge 2" - to świeży start dla Faith i zespołu z DICE. Zarejestrowany wczoraj znak towarowy Catalyst okazał się być ostateczną nazwą pokazywanej rok temu nowej odsłony Mirror's Edge. Pierwszy pokaz odświeżonej i od dawna oczekiwanej gry już za tydzień, na E3.

Na oficjalnej stronie Mirror's Edge pojawił się dzisiaj list od Sary Jansson z DICE, w którym oficjalnie potwierdza, że nowa przygoda Faith będzie nosiła podtytuł Catalyst. Przepraszając fanów za długie milczenie zespołu, zapewniła jednocześnie, że nie będziemy musieli długo czekać na pierwsze wideo z gry - jeszcze parę dni, aż do rozpoczęcia Electronic Entertainment Expo w Los Angeles.

Reklama

Zdaniem Jansson reewaluacji poddano praktycznie każdy element rozgrywki z jedynki ("grze, którą kochaliśmy, ale co do której wiedzieliśmy, że stać nas na znacznie więcej"). Efektem ma być gra jednocześnie wierna duchowi poprzedniczki, ale jednocześnie świeża i pełna innowacji, mająca przedstawić historię Faith nowej generacji. Z tekstu można wywnioskować, że czeka nas wiele zmian, w tym kontrowersyjnych - miejmy nadzieję, że DICE przekona nas do nowej wizji.

Platformy, na których mamy spodziewać się gry, to PC, PS4 i Xbox One. A choć jeszcze nie wiemy, jak wygląda rozgrywka, już teraz możemy przyjrzeć się nowemu designowi głównej bohaterki. Już teraz budzi gorące dyskusje na forach - co wy o nim sądzicie?

Dowiedz się więcej na temat: Mirror's Edge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje