Minecraft - poznaliśmy filmowy wygląd osadników. Ale oni są paskudni!

Nowy zwiastun ekranizacji Minecrafta ujawnił, jak będą wyglądać osadnicy - ikoniczne postacie znane z gry. Reakcja fanów była natychmiastowa i w większości negatywna. Internauci określili ich wygląd jako przerażający, dziwaczny i wręcz obrzydliwy, a niektórzy porównują ich do Skalmara z SpongeBoba.

W skrócie:

  • Nowy zwiastun filmu Minecraft przedstawił wygląd osadników.
  • Fani są wstrząśnięci - postacie mają groteskowe twarze i wygląd budzący niepokój.
  • Film zadebiutuje w kinach 4 kwietnia.

Osadnicy w wersji filmowej

Niektóre elementy Minecrafta lepiej pozostawić w bloku pikseli. Fani od dawna zastanawiali się, jak twórcy filmu podejdą do realistycznej wersji gry, ale niewielu spodziewało się aż tak niepokojącego efektu.

Reklama

Osadnicy w filmie mają gigantyczne czoła, krzaczaste monobrwi i różowe, prostokątne nosy, które zasłaniają znaczną część ich twarzy. Ich wyraz twarzy sprawia wrażenie niepokojąco pustego, a dodatkowym szokiem dla widzów jest fakt, że dziecięcy osadnik w tle wygląda dokładnie tak samo jak dorośli. To tylko pogłębia surrealistyczny efekt.

Fani nie kryją rozczarowania

Reakcja fanów na ujawniony wygląd osadników była błyskawiczna. W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się memiczne porównania do Skalmara z SpongeBoba, a niektórzy użytkownicy wprost piszą, że postacie te mogą wywoływać koszmary u dzieci.

W jednym z popularnych wpisów na platformie X użytkownik Time Capsule Tales napisał: "Są naprawdę niepokojący", a inny komentator dodał: "Dzieci będą miały przez to koszmary". Inni internauci śmieją się, że osadnicy wyglądają jak ludzkie wersje Skalmara, tylko jeszcze bardziej dziwaczne.

Filmowy Minecraft a szanse na sukces

Filmowa adaptacja Minecrafta od samego początku budzi kontrowersje i obawy. Wielu fanów zastanawia się, czy realistyczny styl pasuje do świata zbudowanego z sześcianów. Film ma być fabularnie osadzony w uniwersum gry, ale jego dokładna historia wciąż pozostaje tajemnicą.

Jednym z największych wyzwań dla twórców jest fakt, że Minecraft nigdy nie miał jednej, spójnej fabuły. To otwarta gra, w której każdy tworzy własną historię. Jak w takim razie Warner Bros. poradzi sobie z narracją i wiernością oryginałowi?

Na te pytania poznamy odpowiedzi 4 kwietnia, kiedy film trafi do kin. Pozostaje tylko pytanie, czy widzowie będą w stanie przymknąć oko na kontrowersyjny wygląd osadników, czy raczej pozostanie on jednym z głównych tematów dyskusji po premierze.

Czy wiesz, że...

Filmowa adaptacja Minecrafta była zapowiadana już w 2014 roku. Pierwsza wersja miała trafić do kin w 2019 roku, jednak projekt wielokrotnie przechodził zmiany twórców i koncepcji, przez co jego premiera została przesunięta o całe dziesięć lat.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Przejdź na