Reklama

Microsoft Flight Simulator: UNSC Pelican z Halo Infinite wlatuje do gry

​Crossover, którego zupełnie się nie spodziewaliśmy, ale który weźmiemy z otwartymi ramionami. Hangary Microsoft Flight Simulator niedługo poszerzą się o UNSC Pelican z Halo Infinite.

Microsoft Flight Simulator już chwilę po swojej premierze jawił się jako duży sukces. Gra zebrała świetne recenzje, wygląda bardzo imponująco i oferuje satysfakcjonujący gameplay zarówno dla fanów symulacji, jak i dla nowicjuszy, którzy chcą po prostu odwiedzić różne miejsca na świecie.

Z czasem imponować zaczęło jednak nie tylko dopracowanie gry, ale również regularna zawartość dodawana do Microsoft Flight Simulator. Największe wrażenie robiły pod tym względem regularne crossovery, które dodają do gry mnóstwo świeżości.

Reklama

W ten sposób do gry trafił niedawno F/A-18E Super Hornet z popularnego ostatnio filmu Top Gun: Maverick. Gracze mogą wyjść do kina, obejrzeć w akcji Toma Cruise’a, a potem wrócić do domu, zasiąść przed komputerem i sami spróbować pilotażu prezentowanej w filmie maszyny.

Kolejny, zapowiedziany w ten weekend crossover jest nieco bardziej absurdalny, ale wciąż może okazać się bardzo ciekawym sposobem na zwiedzanie mapy świata. Do Microsoft Flight Simulatora trafi UNSC Pelican, potężna maszyna z Halo Infinite. Nadchodzącego Pelicana możecie zobaczyć w akcji na powyższym zwiastunie.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Halo Infinite | Microsoft Flight Simulator

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy