Reklama

Mario Strikers: Battle League z wieloma szczegółami i nowymi trailerami

​Pozostało tylko kilka tygodni do premiery, więc Nintendo zdradza kolejne szczegóły z nadchodzącego Mario Strikers: Battle League. Zapowiada się efektowna i pełna chaosu rozgrywka!

Seria Mario Strikers po raz pierwszy pojawiła się na GameCube w 2005 roku wraz z wydaniem oryginalnego Mario Strikers. Opracowana przez Next Level Games gra wyróżniała się niesamowitą akcją, którą można opisać jako połączenie piłki nożnej i rugby.

Ostatnia odsłona wydana została w 2007 na Wii i nosiła nazwę Mario Strikers Charged. Od tego czasu serię dotknęły lata posuchy. Na szczęście już niebawem wszystko się zmieni. Niedługo wydane zostanie Mario Strikers: Battle League, a już teraz możemy zobaczyć, czego spodziewać się po rozgrywce.

Reklama

Piłka nożna od Nintendo, którą pokochają wszyscy

Niedawno Nintendo wypuściło cztery reklamy, które miały zapowiadać nadchodzącą premierę Mario Strikers: Battle League. Filmiki są krótkie - dwa po 30 sekund i 2 po 15. Dają jednak pewien ogląd na temat tego, czego możemy spodziewać się po premierze gry 10 czerwca.

Filmy prezentują wiele postaci i przedmiotów w grze, takich jak Bob-ombs i Big Bananas. Wśród najważniejszych wydarzeń w kilku reklamach znalazły się niektóre z Hyper Strikes, które pojawiły się w Mario Strikers: Battle League.

W jednym z klipów możemy zobaczyć Yoshiego, uderzającego gigantycznym jajkiem w ziemię, które odbiło się kilka razy, zanim eksplodowało w bramce. Na filmach widoczne są także Hyper Strikes dla Mario, Waluigiego i Luigiego.

Jedna z reklam na przykładzie księżniczki Peach prezentuje opcje personalizacji zawodników. Każdy z graczy może wyposażyć ich w inny sprzęt, który wpływa na statystyki postaci.

Jesteśmy przekonani, że to nie jedyne informacje, które przygotowało dla nas Nintendo i już niebawem poznamy więcej szczegółów oraz zobaczymy nowe reklamy Mario Strikers: Battle League.

Szykuje się kolejny hit od Nintendo? Raczej trudno wyobrazić sobie, że będzie inaczej. Tym bardziej że w grze występuje bardzo wiele ikonicznych dla Japończyków postaci. Tego nie można zepsuć!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy