Reklama

Mario Party Superstars: Rusza huczna impreza na Nintendo Switch

Jesteś gwiazdą na każdej imprezie? A może chciałbyś być? W obu przypadkach dzięki Mario Party Superstars poczujesz się jak król. Już w najbliższy piątek, dzięki temu wydaniu na Nintendo Switch, możesz cieszyć się na gry planszowe i klasyczne minigierki.

Mario i jego przyjaciele powracają w kolejnej grze imprezowej, zawierającej pięć klasycznych gier planszowych. Wcześniej mogliśmy w nie zagrać na konsoli Nintendo 64. Fortuna kołem się toczy i w każdej grze układ sił może się szybko zmienić, a oczywisty zwycięzca może stać się największym przegranym. Jeśli wolisz grać w znane ci już minigry to w Mario Party Superstars znajdziesz ich setki. 

Po raz kolejny będą to te ulubione, dobrze znane fanom całej serii Mario Party. Możesz grać przeciwko znajomym, a także współpracować w różnie wielkich zespołach. Krótko mówiąc, w Mario Party Superstars zabawa czeka na każdym rogu.

Reklama

Mario Party Superstars na Nintendo Switch oferuje zarówno lokalny, jak i sieciowy tryb multiplayer. Poczuj smak zwycięstwa bez względu na to, gdzie teraz jesteś. Jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży, u wybranych sprzedawców możesz otrzymać tematyczne podstawki pod kubek i breloczki. Wszystkie supergwiazdy spotkają się już w ten piątek na Nintendo Switch.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy