Reklama

Makłowicz nowym Wiedźminem? Powstała taka petycja!

​Robert Makłowicz od ponad dwóch dekad znany jest szerszej publiczności jako kucharz i krytyk kulinarny. Od 2020 roku prowadzi swój kanał na YouTube. Teraz fani chcą, by zastąpił on Harry’ego Cavilla w roli "Wiedźmina".

Cavill niespodziewanie odszedł z "Wiedźmina"

Kilka tygodni temu do opinii publicznej trafiła sensacyjna informacja o tym, że Henry Cavill odchodzi z serialu Netflixa "Wiedźmin". Spotkało się to z ogromnym poruszeniem wśród fanów Geralta z Rivii.

Aktor znany wcześniej z roli słynnego Supermana. Fani serialu byli wściekli na taki obrót spraw, gdyż Cavill był bardzo lubianym aktorem. Szybko okazało się, kto zastąpi brytyjskiego aktora. Nowym Geraltem ma zostać Australijczyk Liam Hemswort.

Reklama

32-latek występował między innymi w czterech częściach "Igrzysk Śmierci" czy w "Dzień Niepodległości: Odrodzenie". Widzowie "Wiedźmina" z naszego kraju nie mogą się jednak pogodzić z tym wyborem i mówią głośno o swojej kandydaturze.

Jest ona bardzo zaskakująca, gdyż wymieniany przez Polaków aktor, nie jest aktorem, a kucharzem i prowadzącym popularnego programu w telewizji, a aktualnie YouTuberem. Mowa o Robercie Makłowiczu.

Makłowicz ulubieńcem internautów

Popularność Makłowicza rozpoczęła się w 1998 roku. Wówczas na antenie Telewizji Polskiej wystartował program "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza". Krakowianin latał po całym świecie i gotował lokalne dania, a temu towarzyszyło mnóstwo mieszkańców zgromadzonych wokół niego.

Był to jeden z pierwszych polskich programów kulinarnych i zdobył on ogromną popularność. Prowadzący był chwalony za wielką wiedzę historyczną na temat miejsc, w których przebywał. Z pewnością studiowanie historii na Uniwersytecie Jagiellońskim bardzo pomogło w tym Makłowiczowi.

W 2017 roku TVP zerwała współpracę z Makłowiczem. W 2020 roku uruchomił on swój kanał podróżniczo - kulinarny w serwisie YouTube. Krytyk kulinarny natychmiastowo zyskał wielką popularność wśród internautów dzięki swojej charyzmie.

Teraz fani "Wiedźmina" utworzyli petycję, w której domagają się, by to właśnie Makłowicz zastąpił Cavilla. Podpisało ją już ponad 600 internautów. To pokazuje, jak wielką sympatią i popularnością cieszy się Makłowicz w internecie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy