Mafia 4 powraca? Gra ma pojawić się podczas Summer Game Fest

Plotki zyskują na sile. Według najnowszych doniesień Mafia 4 ma być jedną z głównych zapowiedzi Summer Game Fest. Po latach oczekiwań dostaniemy najwyraźniej pierwsze szczegóły dotyczące następnej odsłony serii.

Spekulacje na temat potencjalnego powrotu Mafii rozpoczęły się już kilka dni temu i sprowokowało je samo Summer Game Fest. Na oficjalnym profilu czerwcowego wydarzenia pojawiła się informacja, że podczas tegorocznej imprezy 2K planuje zapowiedzieć kontynuację jednej ze swoich najbardziej lubianych serii. Spodziewaliśmy się tego projektu od Hangaru 13 i SGF zdawało się potwierdzać te plotki. 

Z drugiej jednak strony, post Summer Game Fest był na tyle tajemniczy, że można było go interpretować na wiele różnych sposobów. Jednym z nich był również powrót Borderlands. Wiemy doskonale, że kolejna odsłona serii powstaje i nawet Tiny Tina’s Wonderlands 2 ma kiedyś ujrzeć światło dzienne, ale o Borderlands 4 oficjalnie nie słyszeliśmy prawie nic.

Reklama

Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że to właśnie Mafia będzie jednym z głównych bohaterów Summer Game Fest 2024. Takie informacje podał przynajmniej niedawno Jiří Bigas z czeskiego portalu Vortex.cz. Krótko stwierdził on, że w Czechach dużo mówi się aktualnie o powrocie Mafii i z informacji jego redakcji wynika, że nowa odsłona ma zostać zaprezentowana już niedługo.

Summer Game Fest to oczywiście doskonały moment na pokazanie tego typu, długo wyczekiwanej produkcji. Targi E3 zakończyły niestety swoją działalność a impreza Geoffa wstrzeliła się dokładnie w ich miejsce. Początek czerwca zapowiada się na bardzo ekscytujący okres dla wszystkich graczy. Dostaniemy bowiem nie tylko samo SGF 2024, ale również wydarzenia dla influencerów z toną gameplayów oraz eventy innych wydawców, w tym Xbox Direct.

Summer Game Fest 2024 odbędzie się już 7 czerwca
. Transmisję z wydarzenia będziemy mogli oglądać online na Twitchu oraz YouTube. Chociaż obecność Mafia 4 nie jest jeszcze potwierdzona, a sam czeski dziennikarz wspomniał, że nie jest w 100% pewien tej informacji, na pewno będzie to wydarzenie, którego nie powinien przegapić żaden miłośnik gier wideo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mafia 4 | Summer Game Fest
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy