Machinika: Museum dostępne za darmo. Gratka dla fanów logicznych gier!

Deweloperzy z Littlefield Studio wyszli naprzeciw oczekiwaniom graczy. Już teraz na platformie Steam możecie całkowicie za darmo odebrać produkcję o nazwie Machinika: Museum. Miłośnicy logicznych gier nie mogą przegapić tej okazji.

Littlefield Studio to paryskie niezależne studio gier założone w 2015 roku przez byłych deweloperów Ubisoftu. Twórcy znani są z wyprodukowania gry o tytule Machinika: Museum, która rozgrzewa entuzjastów łamigłówek i logicznych dzieł już od ponad trzech lat.

Machinika: Museum trafiło na sklepowe półki w marcu 2021 roku. Akcja gry osadzona jest w odległej przyszłości w pewnym muzeum, a my wcielamy się w badacza, który stoi przed zadaniem przeanalizowania i naprawienia różnorakich maszyn pochodzących z obcych cywilizacji.

Reklama

Deweloperzy nie kryją się z tym, że w pracach produkcyjnych nad Machnika: Museum inspirowali się takimi tytułami jak Myst czy The Room. Dzieło, które możecie zgarnąć bezpłatnie na Steamie, oferuje wychodzące poza schemat zagadki skłaniające do wytężenia szarych komórek, Prócz tego podczas zabawy uświadczymy atmosferę tajemniczości, a wszystko to w akompaniamencie naprawdę świetnej warstwy graficznej.

Sam gameplay i przejście gry powinno Wam zająć - wg. opisu twórców - od 2 do 4 godzin płynnej rozgrywki. Machinika: Museum odbierzecie za darmo na Steamie tylko do 27 maja tego roku. Po tym czasie oferta przeminie bezpowrotnie.

Warto wspomnieć, że jeszcze w tym roku na rynku zadebiutuje Machinika: Atlas, czyli kontynuacja serii. W tej produkcji ponownie wcielimy się w muzealnego badacza, który stanie przed wyzwaniem rozwikłania zagadek i tajemnic obcego statku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama