Reklama

Luka Modrić najmocniejszą kartą w historii FIFA Ultimate Team

​FIFA 19 wzbogaciła się wczoraj o specjalną wersję karty Luka Modrića w trybie Ultimate Team. To "najmocniejszy" wirtualny kartonik, jaki kiedykolwiek pojawił się w tej popularnej opcji zabawy, z ogólną statystyką na poziomie 99 oraz kosmicznymi wartościami na niemal każdym polu.

Dość powiedzieć, że najniższa umiejętność Chorwata to celność główkowania, a i tak mówimy o 73 punktach. Prędkość, strzały, podania, drybling to wszystko ponad 90 punktów. Nawet cechy defensywne wynoszą średnio 94 punkty, co jest rzadkością w przypadku ofensywnych zawodników.

Łącznie otrzymujemy więc 2701 punkty, najwięcej w historii FIFA Ultimate Team. W przeszłości liderem był - chyba nieco niezasłużenie - Radja Nainggolan w specjalnej wersji w FIFA 17, pobity w tym roku także przez specjalne wydanie Kevina De Bruyne, z łącznym wynikiem 2599.

Reklama

Warto pamiętać, że znalezienie Modrića w jednej z paczek z kartami to szansa poniżej 1 procenta - nie wiemy, o ile poniżej, być może 0,00000000001 procent. Osoby zainteresowane "odpakowaniem" Chorwata muszą liczyć się więc na ogromne wydatki, co zapewne bardzo podoba się Electronic Arts.

W zależności od tego, kiedy czytacie tę wiadomość, piłkarz może nie być już dostępny. Jak zawsze w przypadku kart z Jedenastki Roku, poszczególne pozycje dostępne są tylko przez 24 godziny. Najpierw byli to napastnicy, następnie właśnie pomocnicy, których po 24 dniach zastąpią obrońcy.

Oczywiście, pozostanie możliwość zakupu na wbudowanym rynku. Niektórzy gracze mieli więcej szczęścia niż inny, więc w domu aukcyjnym można już znaleźć kilkanaście Modrićów, wycenianych na astronomiczne kwoty w FIFA Coins, ocierające się nawet o pięć milionów, czyli niemal 2 tys. złotych.

Ultimate Team to ogromny biznes dla Electronic Arts, generujący setki milionów dolarów przychodów. Takie 24-godzinne oferty specjalne to świetny sposób na poprawienie stanu kont. Co z tego, że we wrześniu ukaże się FIFA 20, a 99-punktowy Chorwat już nikogo nie będzie interesował.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy