Reklama

Łowcy Zombi 2.0 - nowe rozszerzenie i losowe skrzynki

​Świat upada, a wraz z jego upadkiem, szerzy się całkowity chaos. Wybuch epidemii zombi to czas bezwzględnej walki o przetrwanie. Część ludzi oszalało i zamieniło się w krwiożercze potwory, reszta stara się przetrwać grupując się w brutalnych gangach, które dzielą między sobie okupowane części miast. Wejdź do odnowionego świata apokalipsy w darmowej grze Łowcy Zombi.

Łowcy Zombi 2.0 to nowe miasta, zupełnie nowi przeciwnicy, nowe przedmioty oraz okna dialogowe - nowych atrakcji jest całe mnóstwo. W ramach aktualizacji wprowadzono również skrzynki z nagrodami, w ramach których można wylosować niesamowite nagrody; jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, zdobędziesz niepowtarzalny ekwipunek dla swojego bohatera. Skrzynki wypadają jako jedna z nagród, dlatego ruszaj do rywalizacji w dynamicznych trybach gry. Zacznij grę już teraz, dostaniesz specjalny bonus w postaci 7 dniowego konta premium, które znacząco przyśpieszy Twój progres!

Reklama

Swojego herosa możesz wyposażyć w rożne przedmioty, a te możesz modyfikować i rozwijać na wiele sposobów. Nie zapomnij także o swoim zwierzaku, który będzie ci towarzyszył i wspierał podczas walki. Możesz wybrać jednego spośród prawie dwudziestu różnych zwierzaków, którzy będą pomagali Ci podczas przygód w świecie apokalipsy zombi. W ramach usprawnień, pojawiły się również okna dialogowe, które wpłyną na większy komfort użytkowania gry.

Teraz znacznie łatwiej ulepszać swojego Łowcę, wyposażać go w nowy ekwipunek i eksplorować wielki świat gry. Odbieranie nagród - w tym skrzynek - jeszcze nigdy nie było tak wygodne i emocjonujące. Wejdź do gry już teraz i zmierz się z super mutantami zombi, które czekają na najmocniejszych i najodważniejszych Łowców. Dla wybranych śmiałków przygotowano najlepsze nagrody. Nowi przeciwnicy czekają na Ciebie w kampanii, gdzie znajdziesz najpotężniejsze przedmioty.

Gra jest dostępna na przeglądarki internetowe, a jej responsywny design pozwala na zabawę zarówno na komputerach PC, jak i urządzeniach mobilnych (smartfon oraz tablet). Zostań jednym z Łowców i walcz z hordami zombi wspólnie z innymi śmiałkami - zagraj za darmo na tej stronie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama