Reklama

Lost Ark x Wiedźmin 3 - Smilegate zapowiada nadchodzącą kolaborację

Smilegate postanowiło najwyraźniej pójść ścieżką Fortnite’a czy Fall Guys i pokusić się o więcej kolaboracji w Lost Arku. Koreański deweloper podczas ostatniego eventu zapowiedział współprace z Wiedźminem 3.

Na Zachodzie Lost Ark nie ma się zbyt dobrze. Gra oczywiście okazała się ogromnym hitem i biła rekordy popularności na Steamie. Przez pewien czas głównym zmartwieniem graczy był brak nowego contentu, co niektórzy wspominają pewnie z wytęsknieniem.

Amazon od paru miesięcy prowadzi walkę z botami, którą wciąż przegrywa. RTM w Lost Arku robi się coraz popularniejszy, bany za kupowanie złota są bardzo niewielkie i wielu graczy wychodzi z założenia, że zamiast farmić golda przez długie tygodnie, może po prostu wyciągnąć portfel. Ostatnio udało się pozbyć ponad pół miliona botów, co przełożyło się na liczbę aktywnych graczy, ale nie wiemy, jak długo to potrwa.

Reklama

Tymczasem w Korei słońce świeci, ptaszki śpiewają, popularność gry jest większa z każdym miesiącem, a Lost Ark wchodzi w okres letni, który historycznie był bardzo ciekawym momentem w MMORPG Smilegate. Podczas ostatniej odsłony eventu LOA ON twórcy zapowiedzieli nową klasę Aeromancer władającą parasolką oraz kolaborację z Wiedźminem 3.

Niestety nie wiemy dokładnie, jak w praktyce będzie wyglądać ta współpraca. Może to więc oznaczać porcję nowych skinów, specjalny Guardian Raid czy samego Geralta odwiedzającego koreańskich fanów MMO. Nie dostaliśmy żadnej konkretnej daty premiery, więc na ten event prawdopodobnie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy