Lipcowa oferta PS Plus najgorsza w historii? Abonenci rozgoryczeni i wściekli

Poznaliśmy już pełną listę oferty gamingowej PS Plus w lipcu tego roku. Wśród graczy zapanowało przekonanie, że to najsłabsza oferta w ostatniej kilkuletniej historii usługi od Sony. Fani nie zostawiają na japońskim gigancie suchej nitki.

Użytkownicy konsol od Sony mają swoją popularną usługę w postaci PlayStation Plus. Posiadacze urządzeń Microsoftu zadowolić muszą się słynnym Xbox Game Passem. Od przynajmniej kilku lat z dużą dozą pewności stwierdzić można, że usługa od giganta z Redmond jest niemal bezkonkurencyjna. Teraz subskrybenci tego drugiego pakietu otrzymali kolejne potwierdzenie tej tezy.

Sony zaprezentowało właśnie lipcową ofertę usługi PS Plus Essential. Abonenci pakietu mogą ogrywać właśnie trzy produkcje: Borderlands 3, NHL 24 oraz Among Us. Ten ostatni tytuł stał się właśnie prawdziwą kością niezgody i przyczyną do ogromnej krytyki spadającej na japońskich producentów ze strony społeczności graczy PlayStation.

Reklama

Otóż lipcowa oferta jest najtańszą ofertą usługi PS Plus od... 2019 roku. Wszystko za sprawą wspomnianego towarzysko-dedukcyjnego tytułu Among Us, który kosztuje zaledwie 18 zł. Chociaż popularny Among od 2020 roku cieszy się nadal sporą popularnością, to bez wątpienia... nie tego oczekiwali fani.

Drugą tak tanią grą, jaka zagościła w PS Plus, była załączona w ramach subskrypcji gra Divekick, dwuwymiarowa bijatyka z 2013 roku. Abonenci gamingowej usługi od Sony już zdążyli dać upust swoim emocjom. Festiwal negatywnych komentarzy pojawił się m.in. w specjalnym wątku na Reddicie.

Niektórzy pokusili się też o ironie i żarty twierdząc, że Sony powinno w następnym miesiącu dorzucić do oferty Fortnite, czyli dzieło, które od zawsze funkcjonowało w wariancie free-to-play.

A Wy, jak oceniacie lipcową ofertę PS Plus?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PS Plus | Sony | Among Us
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama