Lies of P będzie hitem? Demo pobrało już ponad milion graczy

Pinokio w mrocznym świecie gry z elementami RPG wydaje się być przepisem na hit. Udostępnione niedawno demo gry cieszy się gigantycznym zainteresowaniem wśród fanów.

Niedawno twórcy Lies of P pochwalili się wyjątkowym osiągnięciem. Publiczne demo gry przekroczyło milion pobrań w ciągu trzech dni od momentu udostępnienia. W wynik ten wliczają się wszystkie wersje - na PS4, PS5, Xboxa One, Xboxy Series S i X oraz wersja pecetowa, dostępna na Steam.

W demie możemy zobaczyć jak prezentują się pierwsze dwa rozdziały gry. Tak więc mamy do czynienia z wyjątkowym w naszych czasach faktem udostępnienia demo jako takiego, ale też jest ono całkiem długie. Znalazły się w nim nawet walki z bossami oraz pewne ważne dla dalszego ciągu historii postacie. W wersji demo gracze nie są w żaden sposób ograniczeni co do możliwości eksploracji świata. Gra została stworzona w oparciu o silnik Unreal Engine 4.

Reklama

Fabuła gry kręci się wokół postaci mechanicznego Pinokio, który przemierza ulice zrujnowanego miasta Krat, które wygląda jak z najgorszych apokaliptycznych wizji. Naszym celem jest odnalezienie samego Gepetto, by z jego pomocą rozwikłać zagadkę tego co stało się w tym mieście... i z nami samymi. Grę mają cechować między innymi powiązane ze sobą zadania, które zależą od tego jak poszło nam w trakcie poprzedniego questa i... jak w nim kłamaliśmy. Jednak Pinokio nie będzie w tej grze jedynie bezbronnym chłopcem - pojawi się między innymi możliwość tworzenia broni, poprzez łączenie ze sobą różnych komponentów.

Lies of P trafi do sklepów 19 września, warto jednak zaznaczyć, że choć demo jest dostępne na konsole poprzedniej generacji (PS4 i Xboxa One), to już w przypadku pełnej wersji gry takiej możliwości nie uświadczymy. Gra ma też trafić od razu w dniu premiery do biblioteki Xbox Game Pass.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lies of P

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy