LEGO prezentuje nowy, intrygujący zestaw. Idealny dla fanów Mario?

LEGO jeszcze mocniej zacieśnia więzi z Nintendo. Owocem najnowszej współpracy jest całkowicie nowy na rynku zestaw Piranha Plant, czyli popularny Kwiat Pirania znany z gier o Super Mario Brosie.

LEGO zaskakuje co rusz

Współpraca na linii LEGO - Nintendo trwa już od kilku ładnych lat i ciężko się temu dziwić, kiedy praktycznie każdy zestaw wydawany pod tymi markami odnosi ogromny komercyjny sukces. Wystarczy wspomnieć o zestawie LEGO Mighty Bowser składającego się z 2800 elementów z gigantyczną figurką Bowsera, który cieszył się wśród entuzjastów wąsatego hydraulika sporym uznaniem.

Podobnie było też z zestawami inspirowanymi Super Mario Bros, wydanymi na rynek na początku bieżącego roku, które wzbogacały podstawową kolekcję o interesujące postacie z uniwersum - m.in. Birdo, zieloną ropuchę czy Księżniczkę Peach.

Reklama

Piranha Plant nowym zestawem LEGO. Fani Mario nie mogą pominąć tego produktu

LEGO ogłosiło właśnie kolejny intrygujący zestaw z uniwersum najbardziej znanego na świecie hydraulika. Tym razem jest to Piranha Plant, główny antagonista praktycznie każdej gry z uniwersum Mario. Zestaw oznaczony został numerem 71426 i będzie dostępny w powszechnej sprzedaży już 6 listopada tego roku.

Piranha Plant składa się z 540 elementów. Kwiat posiada ruchome liście i otwieraną szczękę. Poruszać można także jego łodygą. Po złożeniu wysokość modelu wynosi ok. 23 cm, szerokość 11 cm i 17 cm głębokości, więc idealnie nadaje się do postawienia na biurko o małych gabarytach.

Zestaw wyceniono na 59,99 dolarów, czyli w przeliczeniu na rodzimą walutę, ok. 260 zł. Z całą pewnością nadchodzący produkt o LEGO nada się jako prezent dla praktycznie każdego miłośnika Super Mario Brosa. Pokusicie się o ten "niebezpieczny" zestaw?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lego | Super Mario
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy