Reklama

Legendarny pokój z Toy Story odtworzony w... Halo Infinite

Tryb Forge, czyli kreator poziomów dla Halo Infinite posłużył już do odtworzenia horroru PT, a teraz jeden z twórców chce go wykorzystać do zbudowania repliki pokoju Andy’ego z Toy Story.

W kreatorze Forge Halo Infinite zrealizowano już wiele pomysłów, w tym skasowany swego czasu PT, mający być nieoficjalną kontynuacją Silent Hill. Teraz inny twórca pracuje nad pełnoskalową “repliką" kultowej sypialni Andy’ego z Toy Story.

Sypialnia Andy’ego, z niebieską tapetą w chmurki, gumową piłką oraz łóżkiem chłopca, wtopiła się w pamięć wielu dzieciaków wychowanych w latach 90 XX wieku. Pokój znamy nie tylko za sprawą animacji Pixara, ale także kilku gier. Wersja zbudowana za pomocą kreatora Forge jest niewiarygodnie dokładna, z każdym detalem znanym z filmów, włącznie z małymi, zielonymi żołnierzykami, stojącymi na regałach.

Reklama

Co jest jednak w tym projekcie najciekawsze i najlepsze to to, że patrząc na pokój, możemy się poczuć nie jak ponad 2-metrowy Spartanin, ale zabawka - równie mała co bohaterowie Toy Story. Wszystko wokół nas - meble, samo pomieszczenie, tor Hot Wheels, po którym można śmigać Warthogiem - jest olbrzymie. A my nie jesteśmy więksi od Buzza, Woody’ego i innych zabawek Andy’ego.

Autorem projektu jest Red Nomster, Youtuber oraz, jak sam się określa, “archeolog wyobraźni". Poprzednio wykorzystał on tryb Forge do zbudowania podwodnej bazy wojskowej, którą można eksplorować oraz dokładnie odwzorowanego pokoju, który wygląda niczym biuro prywatnego detektywa ze świata cyberpunka. Jeśli chodzi o postępy w pracach nad projektem Toy Story, to autor codziennie chwali się nimi na swoim Twitterze, streamuje też proces budowy na swoim kanale na Twitchu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama