Reklama

Łatka do The Sims 4 opóźniona, ale doda edytor terenu

​Przedstawiciele studia Maxis poinformowali podczas comiesięcznej transmisji na żywo, że kolejna łatka do popularnego The Sims 4 nie ukaże się w październiku, jak dotychczas planowano. Zmiana wynika z faktu, że najnowszy patch będzie wyjątkowo obszerny, więc deweloperzy chcą dopracować szczegóły.

Co sprawia, że twórcy mają ręce pełne roboty? Jedną z najważniejszych nowości wprowadzanych w kolejnym patchu będzie ścieżka kariery pod nazwą "Style Influencer", co przetłumaczyć można chyba jako "Szafiarka". Oczywiście, ścieżka dostępna jest także dla mężczyzny - Szafiarza?

Taka praca polega na rewolucjonizowaniu świata mody bezpośrednio z domu, za pośrednictwem bloga. Wykonujemy przeróżne zadania do wykonania, takie jak przeprowadzanie wywiadów z innymi Simami na naszą stronę, pisanie artykułów dla innych publikacji, a później także tworzenie stylów dla innych postaci - nie tylko strojów, ale także fryzur i dodatków.

Reklama

Interesującą nowością jest tablet, działający w grze  jako przenośne paleta do malowania. Przenośny komputer otrzymujemy jako jedną z nagród wraz z rozwojem w ramach opisywanej ścieżki kariery. Przyda się nie tylko w ścieżce Style Influencer, ale także do malowania i ilustrowania.

To jednak nie wszystko. Podczas transmisji ujawniono także, że w The Sims 4 pojawią się w końcu narzędzia do modyfikowania rzeźby terenu. Gracze oglądający transmisję byli prawdziwie zaskoczeni, ponieważ jest to jedna z najbardziej oczekiwanych opcji od czasu premiery gry w zamierzchłej przeszłości 2014 roku.

Dwójka deweloperów obecnych na streamie kontynuowała rozmowę jak gdyby nigdy nic, podczas gdy trzeci twórca tworzył korzystał z nowego narzędzia, tworząc interesującą budowlę na szczycie wzniesionego terenu. Nie mogło zabraknąć także schodów, a wszystkie elementy powstawały szybko i sprawnie.

Chwilę później na działce stał już także garaż, kolejne pagórki o przeróżnej wysokości, a następnie bardzo kreatywne połączenie dwóch konstrukcji. Wszystko to bez żadnych opłat - aktualizacja z nową ścieżką kariery oraz narzędziami do edytowania terenu dostępna będzie za darmo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy