Reklama

KURSK z przesuniętą datą wydania

Studio Jujubee informuje, że data debiutu gry KURSK na platformie PC została zsynchronizowana z premierą filmu o tym samym tytule. W kinowej produkcji występuje m.in. laureat Oscara Colin Firth. Tym samym finalna data wydania gry została ustalona na dzień 7 listopada 2018 roku.

Z grą KURSK będzie można się zapoznać już podczas tegorocznego Poznań Game Arena. W ramach targów odbywa się bowiem konferencja Game Industry Conference, na której znajdziecie stoisko katowickiego studia. Jujubee jest także jednym z głównych sponsorów odbywających się przy tej okazji dwóch koncertów symfonicznych EPIC GAME MUSIC. Będzie to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla miłośników muzyki, ale także dla fanów KURSKA. Jego uczestnicy będą mieli okazję usłyszeć na żywo premierowe wykonanie głównego utworu muzycznego z gry, napisanego przez wybitnego kompozytora Mikołaja Stroińskiego.

Reklama

Jednocześnie studio opublikowało film wideo porównujący aktualną wersję produkcji z grywalną wersją demo, która została zademonstrowana szerokiej publice ponad dwa lata temu przy okazji targów Gamescom:

Dla przypomnienia gra na pozostałych platformach sprzętowych ukaże się wraz z dodatkiem “Kengir" już w pierwszej połowie 2019 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy