Reklama

Kultowe pojazdy w Star Wars Battlefront

​DICE poinformowało, że będziemy mogli zasiąść za sterami Sokoła Millenium.

Producent gry już dawno stwierdził, że w Star Wars: Battlefront nie pojawią się kosmiczne bitwy. Mimo to, podczas wielu potyczek, będziemy mogli wsiąść do maszyn takich jak X-Wingi, czy TIE Fightery, w celu ostrzeliwania przeciwników z góry.

Podobnie jak w przypadku bohaterów, od czasu do czasu pojawi się możliwość skorzystania z dobrodziejstw, jakie daje Sokół Millenium lub pojazd należący do łowcy nagród, Boba Fett.

Tzw. "hero vehicles" dostępne będą w trybie Fighter Squadron, nastawionym na walki w powietrzu. Pojawienie się na ekranie specjalnych statków uruchomi dodatkowe aktywności podczas walki.

Reklama

"Nie zdziwcie się, gdy w trakcie pilotowania tych maszyn nagle na waszym ogonie pojawi się cała gromada wrogów. Podczas testów zauważyliśmy, że gracze bardzo ekscytują się, kiedy mogą być tymi, którzy zestrzelą potężniejszą maszynę. Dlatego musicie być uważnie nie tylko w ofensywie, ale także w obronie" - zaznaczają twórcy.

Star Wars: Battlefront trafi do sprzedaży 19 listopada bieżącego roku. Produkcja tworzona jest z myślą o platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Autor: Łukasz Morawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy