Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kosmodrom w Destiny 2 jednak nie będzie większy

​Lokacja Kosmodrom, wywodząca się jeszcze z pierwszej gry, została dodana do sieciowej strzelanki Destiny 2 w listopadzie ubiegłego roku, lecz w ograniczonej skali. Teraz deweloperzy potwierdzili, że nie zamierzają jej rozbudowywać, by osiągnąć pierwotne rozmiary - wolą skupić się na nowościach.

W pierwszym Destiny miejscówka doczekała się między innymi obszaru Plaguelands, w ramach rozszerzenia Rise of Iron. Tego w "dwójce" nie ma, więc całość jest o około połowę mniejsza niż w oryginale. W czerwcu ubiegłego roku zapowiadano, że Kosmodrom wróci kiedyś do świetności.

Reklama

Co więcej, niedawno twórcy dodali misje The Devil’s Lair oraz Fallen S.A.B.E.R., które startują właśnie w Kosmodromie, lecz obecnie nie można "fizycznie" do niech dotrzeć, ponieważ do tego potrzebna byłaby właśnie porcja Plaguelands. Gracze spodziewali się więc, że wkrótce zostanie wprowadzona.

Nic z tego. "Nie udało nam się odpowiednio was poinformować na temat tego, jak będzie wyglądała rozgrywka na Kosmodromie. Wyjaśniając sprawę: The Devil’s Lair i Fallen S.A.B.E.R. wracają, lecz nie mamy żadnych dalszych planów na rozszerzenie Kosmodromu" - napisano na oficjalnym blogu.

Deweloperzy ze studia Bungie dodają, że "będą koncentrować się na nowych aktualizacjach", co jest chyba dobrym posunięciem. W ramach obecnej strategii, twórcy dodają i usuwają kolejne treści z serwerów, łącząc to, co najlepsze w obu odsłonach produkcji, powoli dodając też zupełne nowości.

Teraz wygląda jednak na to, że zawartość wracająca z pierwszego Destiny będzie tylko wycinkiem tego, co widzieliśmy w tej grze, a nie idealnym remake’em tych treści. "Stanęliśmy przed wyborem: czy inwestować czas i środku w pełnoprawne odtworzenie Kosmodromu?" - wyjaśniają twórcy.

"Biorąc pod uwagę fakt, że osiągnęliśmy pierwotne cele i znając apetyt społeczności i naszego zespołu na nowe treści, postawiliśmy właśnie na to podejście" - dodaje Bungie. Problemem pozostaje więc fakt, że The Devil’s Lair i Fallen S.A.B.E.R. dostępne są tylko z poziomu menu.

Dowiedz się więcej na temat: Destiny 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje