Konkurs: Highway Getaway

O Highway Getaway, nowej polskiej grze twórców takich hitów, jak: Real Boxing czy Godfire pisaliśmy ostatnio całkiem sporo. Teraz nadeszła pora na coś specjalnego dla was - konkurs, w którym do zgarnięcia są kody uzupełniające zapas wirtualnej gotówki do wykorzystania w tytule Vivid Games.

O grze:

Developerzy z Bydgoszczy tym razem postanowili spróbować swoich sił w tematyce samochodowej. W najnowszej produkcji zespołu zasiadamy za sterami auta, a celem jest ucieczka przed radiowozami na zatłoczonej ulicy. Pojazd - po prostej trasie - porusza się automatycznie, a my musimy omijać pozostałych uczestników ruchu oraz różnego rodzaju przeszkody.

Należy oddać, że rozgrywka wymaga skupienia. Jest szybko i dynamicznie - nawet najmniejszy błąd może zakończyć się kraksą. Twórcy przygotowali dwa odmienne schematy sterowania, które wybieramy z poziomu menu głównego - stłuczkę możemy ominąć stukając palcem w wybraną stronę ekranu lub przesuwając palcem po wyświetlaczu. Obie opcje w miarę szybko można przyswoić.

Reklama

Oczywiście im dłużej jedziemy, tym robi się trudniej. Pojawia się więcej przeszkód i innych wozów, które są gęściej umieszczone. Manewrowanie pomiędzy obiektami i pojazdami staje się coraz większym wyzwaniem.

Twórcy przygotowali jednak elementy mogące pomóc w ucieczce przed policją. Na trasach - generowanych losowo - znaleźć można bonusy, które przykładowo na krótki czas wyposażają samochód w zderzak spychający inne auta. Inne "power-upy" między innymi zwiększają liczbę gromadzonych punktów i naprawiają pojazd.

Highway Getaway: Chase TV to produkcja oparta na modelu F2P, co oznacza, że choć można grać za darmo, nie zabrakło opcjonalnych mikropłatności. Te nie są jednak uciążliwe. Za pieniądze kupujemy klejnoty, które służą między innymi do nabywania kolejnych aut.

Więcej na temat Highway Getaway dowiecie się z naszej recenzji - TUTAJ.

Zasady konkursu:

Odpowiedz na pytanie: Gdybyś musiał przemierzyć całe Stany Zjednoczone, poruszając się po autostradach, to który samochód wybrałbyś? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Zgłoszenia konkursowe należy wysłać na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: Highway Getaway". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 4 kwietnia 2017 roku. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych wpisów zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 20 kodów (po 10 na każdą z platform: iOS i Google Play) o wartości 86,99 złotych każdy, z pakietami powitalnymi do gry Highway Getaway, w skład których wchodzi wirtualna waluta do wykorzystania w ww. produkcji.

Sponsorem nagród jest firma Vivid Games.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: For Honor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy