Reklama

Konkurs: Gadżety z Dying Light The Following

Tym razem mamy dla was nie lada gratkę! Do naszej skrzyni z nagrodami trafiło całkiem sporo gadżetów związanych z premierą dodatku do polskiej marki Dying Light, która miała miejsce ponad miesiąc temu. Do wygrania są koszulki, czapeczki, a nawet okulary i wiele więcej! Wiecie, co trzeba zrobić. Szczegóły w dalszej części newsa.

O grze:

Dying Light: The Following rzuca nas w okolice znanego z "podstawki" miasta Harran i pozwala wcielić się ponownie w Kyle'a Crane'a. Główny bohater trafia na poszlaki świadczące o tym, że gdzieś w pobliżu istnieje społeczność, która odkryła sposób na rozprzestrzeniającą się zarazę i potrafi nawet wykorzystywać zombie do swoich celów.

Autorzy postawili w pierwszym dużym dodatku do swojego survival horroru na nieco odmienny klimat niż w oryginale. Dying Light: The Following jest mroczniejsze, bardziej klimatyczne. Rozszerzenie zamyka historię Kyle'a Crane'a. I ma to zrobić w sposób wzbudzający silne emocje.

Reklama

Dying Light: The Following spokojnie mógłby być osobną grą. Środowisko, do którego trafiamy, jest przede wszystkim ogromne (to kilometry kwadratowe do przemierzanie), ale do tego zupełnie inne niż to przedstawione w pierwowzorze. Krajobraz miejskich ruin został zastąpiony przez otwarte tereny, wsie, lasy, góry... Otoczeniu zdecydowanie bliżej do tego, które znamy z Dead Island. Znów mamy do czynienia z kontrastem polegającym na osadzeniu krwiożerczych zombie w prawdziwym raju na ziemi.

Techland oddał nam do dyspozycji nową zabawkę w postaci buggyego, którym możemy w dość szybkim tempie przemieszczać się po planszy. Na tym lista nowości w Dying Light: The Following się nie kończy. Autorzy wprowadzili do gry kuszę, z której będziemy mogli strzelać bełtami różnego rodzaju (w tym na przykład podpalającymi) i która będzie nieocenionym narzędziem, jeśli uznamy, że w danych okolicznościach lepiej działać po cichu.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

  1. Wymień dwie najważniejsze rzeczy w grze, które nie były dostępne w podstawowej wersji Dying Light.
  2. Gdzie według ciebie powinna zostać umiejscowiona fabuła następnej części gry Dying Light (jeśli oczywiście taka ewentualnie kiedyś powstanie)?. Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs: Dying Light". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 marca. Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Autorzy najciekawszych wpisów zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czekają gadżety z motywami z wyżej opisywanej gry (wybór nagród dla poszczególnych 10 laureatów będzie losowy):

  • dwie czapeczki,
  • dziesięć t-shirtów,
  • dziesięć par okularów przeciwsłonecznych,
  • dziesięć smyczy,
  • dziesięć zestawów przypinek.

Sponsorem nagród jest Techland.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy