Kolejny sezon w Pokemon Go - znamy szczegóły

​Letni sezon Pokemon GO zatytułowany "Season of GO" już wkrótce zagości na wszystkich urządzeniach! W drogę!

Lato w pełni, więc Niantic ma nadzieję, że zachęci fanów do wyjścia z domu w celach poszukiwawczych. W końcu każdy prawdziwy fan Pokemonów chciałby je mieć wszystkie! Trwający 3 miesiące sezon będzie nazywał się Sezonem Go, w każdym miesiącu zaoferuje ekscytujące nagrody i nowe Pokemony.

Season of GO startuje 1 czerwca. Biomy są podzielone na: Miasta (Normalne, Trucizna), Lasy (Trawa), Góry (Skały/Ziemia) oraz Plażę i Wodę (Woda). Zwiększy się częstotliwość pojawiania się co najmniej 7 Pokemonów w każdym biomie, z których większość będzie miała specjalne warianty. Na półkuli północnej i południowej pojawią się różne warianty Pokemonów.

Reklama

Mnóstwo atrakcji w Pokemon Go

4 i 5 czerwca odbędzie się Pokemon GO Fest z oficjalnymi spotkaniami w świecie rzeczywistym w Seattle, Berlinie i Sapporo, ale fani, którzy nie mogą dotrzeć do tych miejsc, mogą kupić bilet GO Fest w sklepie za 14,99 dolarów, aby uzyskać wyjątkowe Pokemony z Go Fest, zadania badawcze i nagrody.

Po weekendzie GO Fest przyjdzie czas na Tydzień Przygody, który potrwa od 7 do 12 czerwca. Wydarzenia na lipiec i sierpień zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Specjalne atrakcje czekają także na fanów z okazji Dni Społeczności. Wiele rzeczy czeka do odkrycia i wiele nowych Pokemonów do złapania. Dni społeczności wypadają 25 czerwca, 17 lipca i 13 sierpnia.

Najlepsi trenerzy wkrótce będą mieli dostęp do XL Candy. Zmiana da graczom na poziomie 31 i wyższym możliwość zdobycia cukierków XL, które będą potrzebne do wzmocnienia ich Pokemonów powyżej poziomu 40.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pokemon go | niantic
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy