​Kolejny Battlefield będzie posiadał fabularną kampanię dla jednego gracza

Jak zwykle skrupulatnym i dociekliwym internautom nie umknie nic... Na stronie wydawców Electronic Arts pojawiło się ogłoszenie o pracę, które jawnie mówi o tym, że kolejna gra z serii Battlefield będzie zawierać kampanię jednoosobową.

Battlefield 2042, czyli ostatnie dzieło z wojennej serii od EA posiada tylko i wyłącznie tryb wieloosobowy nastawiony na rozgrywkę rywalizacyjną z żywymi przeciwnikami. Sama gra spotkała się po swojej premierze z ogromną krytyką ze strony graczy, więc najwyraźniej amerykańscy producenci decydują się na przyjęcie nieco innego kierunku swojej strategii.

Reklama

Kolejny Battlefield z ambitną fabułą?

Kolejna gra z serii Battlefield może być nastawiona na rozgrywkę w trybie jednoosobowym z obszerną i kompletną linią fabularną - przynajmniej na to wskazują doniesienia. Electronic Arts stworzyło nowe studio deweloperskie o nazwie "Battlefield Seattle", które poszukuje aktualnie dyrektora ds. projektów.

EA chce prawdziwego weterana w branży. Od kandydatów wymaga się 10-letniego doświadczenia na poziomie dyrektorskim lub na stanowiskach kierowniczych w dużych zespołach deweloperskich.

Stanowisko mówi jeszcze o aranżacji projektów misji, narracji, mechaniki gry i systemów w celu stworzenia najwyższej możliwej jakości rozgrywki. Wiele wskazuje więc na to, że kolejny Battlefield będzie posiadać niezwykle rozbudowaną kampanię. Electronic Arts przynajmniej w założeniach ma niezwykle ambitne plany. Jak to wyjdzie w praktyce - przekonamy się najpewniej za jakiś czas.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 2042 | Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama