Kolejne prezenty od Epic Games dla graczy. Już możecie je odbierać za darmo

Epic Games nie przestaje rozpieszczać wszystkich swoich użytkowników. W popularnym sklepie możecie odbierać kolejne gry całkowicie bezpłatnie. Tym razem czekają na Was zróżnicowane dzieła.

LISA: Definitive Edition

To paczka składająca się z pełnoprawnej gry o tytule LISA: The Painful, jak również jej kontynuacji LISA: The Joyful. Produkcja osadzona jest w gatunku RPG. Naszym zadaniem jest eksploracja postapokaliptycznych pustkowi Olathe. "W tym świecie nauczysz się, że bycie samolubnym i pozbawionym serca to jedyny sposób na przetrwanie..." - brzmi fabularny opis dzieła.

Produkcje wyróżniają się minimalistyczną pikselową oprawą graficzną i oferują prawdziwe dylematy moralne swoim graczem podczas eksploracji świata zaprojektowanego przez deweloperów. LISA słynie z mrocznego charakteru gameplayu i wielu momentami... morderczych i brutalnych scen.

Reklama

INDUSTRIA

Kolejny bezpłatny tytuł serwowany przez Epic Games to INDUSTRIA, czyli pierwszoosobowa strzelanka przenosząca nas wprost do Berlina tuż przed zakończeniem zimnej wojny. Dzieło trafiło na sklepowe półki w 2021 roku z ramienia studia Bleakmill.
Produkcja posiada sporo retro mechanik np. brak celownika czy klasycznego HUD-u, który dostępny jest w wielu nowych FPS-ach. Sam świat INDUSTRII mocno trąci surrealizmem, co dodaje uroku i wyjątkowego klimatu tej grze. Prócz tego znajdziemy tutaj sporo historycznej warstwy stolicy Niemiec.

Tytuł zgarnął w dużej mierze pozytywne recenzje społeczności graczy. Dla miłośników FPS-ów jest to pozycja konieczna do wypróbowania, zwłaszcza, że przejście tej gry nie zajmie Wam więcej niż cztery godziny. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy