Kolejne gry na Steamie do pobrania za darmo. Zgarniecie aż 6 produkcji!

Regularnie informujemy Was o kolejnych ciekawych ofertach, jakie pojawiają się w sklepach Epic Games Store i na Steamie. Teraz na tej drugiej platformie możecie pobrać za darmo kolejną interesującą paczkę gier, składającą się aż z sześciu tytułów.

6 darmowych gier na Steamie:

FISHGUN - chaotyczna i dynamiczna pierwszoosobowa strzelanka, która gameplayem nieco może przypominać rasowe arena shootery takie jak Quake czy Unreal Tournament. Gra FISHGUN oparta jest jednak tylko o tryb singleplayer. Dzięki specjalnemu pitoletowi na ryby rozprawiać musimy się ze złowrogimi owocami, które przejęły kontrolę nad Oceanem. Spora dawka komizmu przy tym tytule jest wręcz gwarantowana!

WWII Online - sieciowa masowa strzelanina, której celem jest oddanie ducha prawdziwej, brutalnej wojny. Jak rekomendują sami producenci, jest to symulator oferujący ponad 200 grywalnych broni i dużą różnorodność na polach walki. Możemy uczestniczyć w wojnie z perspektywy pilota, czołgisty czy piechoty.

Reklama

INVICTA: The Next Queen - w grze wcielimy się w wojowniczkę Momę, by ponownie odzyskać swoją utraconą duszę. Rozgrywka opiera się na eksploracji krętych labiryntów i lochów, rozprawiając się przy okazji ze wszystkimi nacierającymi hordami przeciwników. Tytuł wpisuje się w ramy gatunku topdown soulslike.

Ducks Can Drive - kolejna zabawna produkcja, w której głównymi bohaterami są tym razem... kaczki. Wcielając się w jedną z nich dostarczamy jedzenie innym zwierzakom w mieście. To pozwala z kolei ulepszać nasz pojazd, by być jeszcze lepszym dostawcą. Gra oferuje wariant single player w trybie time trial oraz rozgrywkę sieciową w przyjaciółmi.

ANDARA: Rise For Rebellion - gra z gatunku TPS, oferująca dosyć bogatą kampanię single-player. Jak podają sami twórcy, dzieło czerpie inspiracje z takich produkcji jak Returnal czy Doom.

Jump to Surive - prosta w swoich mechanikach gra, opierająca cały gameplay tylko i wyłącznie na skakaniu. Dzięki temu możemy omijać konkretne przeszkody i bić kolejne rekordy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy