Kolejna porcja darmowych gier - aż 4 nietypowe horrory do pobrania na Steamie

Jeśli nie jesteście jeszcze zmęczeni tematem darmowych gier wideo, to mamy kapitalne informacje. Na Steamie można właśnie pobierać kolejne intrygujące produkcje. Tym razem paczka składa się z czterech zróżnicowanych tytułów. Sprawdźcie, czy uda Wam się znaleźć coś dla siebie.

W ostatnim czasie na platformie od Valve zaroiło się od sporej liczby darmowych, ale co także ważne, nowych gier. Zwykle nie są to tytuły tworzone przez dużych i znanych producentów. Tak czy inaczej, za każdym razem rodzi się spora szansa na złapanie jakiejś perełki lub po prostu gry, która wpisze się w Wasze gusta.

Oto lista czterech najnowszych gier, które pobierzecie za darmo na Steamie:

  • It is Just A Story - klimatyczny horror podkręcony dodatkowo tematyką survivalu. W grze wcielimy się w lekarza, który stracił swoją rodzinę i pamięć podczas apokalipsy. Naszym zadaniem będzie rozwikłanie wszystkich zagadek. Twórcy gry chwalą się, że udało im się zaprojektować wciągający tytuł z otwartym światem i bogatą fabularnie poruszającą historię.
  • Reaper’s Isle - kolejny horror z otwartym światem ze znaną i lubianą mechaniką skradania. "Otrzymujesz niepokojącą wiadomość od swojej córki, paleontologa stacjonującego na odległej wyspie. Po dotarciu na wyspę odkrywasz przerażające zjawy ze starożytnego świata. Przywróć zasilanie na całej mapie, aby uzyskać dostęp do głównego laboratorium, w którym odkryjesz los swojej zaginionej córki" - czytamy w opisie gry.
  • COVID 23: Test Labs - intrygujący projekt, którego główną osią fabularną jest... pandemia koronawirusa. W grze wcielimy się w agenta infiltrującego kolejne laboratoria testowe. Tytuł oferuje sporo elementów zręcznościowych oraz strategicznych.
  • Five Nights At Smog’s - w tym mrocznym thrillerze nieznany potwór nawiedza pewną restaurację. Czy uda nam się przetrwać aż 5 nocy?
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama