​Kolejna darmowa gra w Epic Games Store. Fani Halloween będą zadowoleni

Epic Games odsłonił kolejną kartę. Trzecią tajemniczą grą w ramach grudniowego rozdawnictwa jest "Costume Quest 2". Fani produkcji z gatunku RPG w klimacie Halloween powinni być zadowoleni.

Popularny sklep z grami nie zamierza się zatrzymywać. 17 grudnia równo o godz. 17:00 w serwisie pojawiła się kolejna darmowa gra, którą możecie całkowicie bezpłatnie przypisać do swoich bibliotek. W ramach trwającego wydarzenia Epic Games zaserwuje wszystkim jeszcze 12 rozmaitych gier.

Costume Quest 2 to udana kontynuacja wysoko ocenianej produkcji Costume Quest. Obie gry powstały z inicjatywy studia Double Fine Productions pod kierownictwem zasłużonego amerykańskiego dewelopera Tima Schafera. Pierwsza odsłona gry pojawiła się na rynku w 2010 roku, natomiast jej sequel dokładnie cztery lata później.

Reklama

Costume Quest 2 to barwny tytuł RPG, w którym akcja rozgrywa się w okresie święta Halloween. W czasie gry eksplorować będziemy kolejne lokacje, napotykając przy tym przeróżne postacie. Nie obędzie się również bez walki opartej o system tur. Oczywiście w tytuł zagracie w trybie jednoosobowym.

Gra została ciepło przyjęta przez graczy, którzy przyznali jej w serwisie Metacritic średnią ocenę na poziomie 7,3/10. Z kolei krytycy ocenili Costume Quest 2 na 68/100 punktów.

Epic Games - Tajemnicze gry, które powędrowały już do graczy:

  • 15 grudnia: Bloons TD 6
  • 16 grudnia: Horizon Chase Turbo
  • 17 grudnia: Costume Quest 2
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy