Kody do The Sims 4 na pieniądze (Simoleony) - wszystkie formuły. Jak je wpisać?

Rozgrywkę w The Sims 4 możemy w bardzo prosty sposób urozmaicić sobie poprzez wpisanie konkretnych, pożądanych przez nas kodów. Twórcy do dyspozycji graczy oddali szereg formuł. Jeśli chcecie w błyskawiczny sposób zdobyć pieniądze w grze, to przedstawiamy Wam wszystkie kody na darmowe Simoleony w The Sims 4.

The Sims 4, choć na rynku istnieje już od ponad ośmiu lat, nadal pozostaje najbardziej znanym i dopracowanym symulatorem życia. Aktualnie grę na większość platform można pobrać za darmo. Jeśli chcecie ułatwić sobie rozgrywkę, to poniżej prezentujemy wam kody na pieniądze.

The Sims 4 - kody na pieniądze (Simoleony). Lista formuł:

Reklama
  • rosebud - otrzymujemy 1 000 simoleonów
  • kaching - podobnie jak wyżej, dodajemy 1 000 simoleonów do konta
  • motherlode - dodajemy 50 000 simoleonów do naszego konta
  • FreeRealEstate on - wszystkie domki stają się darmowe (na podglądzie mapy)
  • FreeRealEstate off - komenda wyłącza powyższą funkcję

Jak i gdzie wpisywać kody w The Sims 4?

Do tego celu musimy posłużyć się konsolą z kodami. Na PC włączamy ją kombinacją klawiszy CTRL+SHIFT+C, natomiast na urządzeniach Mac - CMD+SHIFT+C. W polu tekstowym, który pojawi się na naszym ekranie, wpisujemy odpowiednie hasła i zatwierdzamy ENTEREM.

W przypadku konsol PS4, PS5 oraz Xbox One oraz Xbox Series X/S na starcie musimy uruchomić nową grę lub jakikolwiek zapis wybranej przez nas gry. Następnie włączamy konsolę kodów poprzez przyciśnięcie wszystkich czterech bumperów jednocześnie. By włączyć możliwość korzystania z kodów na konsoli, w polu tekstowym wpisujemy komendę: testingcheats true, a następnie ją zatwierdzamy.

W przypadku platform PC/Mac oraz konsol starszych i nowych generacji, wyżej rozpisane kody na Simoleony w The Sims 4 są takie same.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Sims 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama