Kochasz Wiedźmina? Nie oglądaj serialu - wystartowała petycja w sieci

Kolejna intrygująca petycja pojawiła się w sieci. Internauci apelują do wszystkich, by zbojkotować oglądanie 3. sezonu Wiedźmina w produkcji Netflixa. Dzieło ma zadebiutować już niebawem.

O serialowym Wiedźminie ponownie zrobiło się głośno. Niedawno producenci opublikowali ostateczny zwiastun nadchodzącego trzeciego sezonu tego dzieła. Seria zaliczy swoją premierę już 29 czerwca i będzie ona podzielona na dwa. Połowę odcinków obejrzycie właśnie w tym dniu - na resztę trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość aż do 27 lipca.

Oczywiście trzeci sezon Wiedźmina to "ostatni taniec" Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii. Brytyjczyk na tym etapie zrezygnował z dalszej współpracy z showrunnerką Lauren Schmidt Hissrich i producentami serialu. W postać Białego Wilka wcieli się (od 4. sezonu) australijski aktor Liam Hemsworth.

Reklama

Fani wiedźmińskiej sagi nie do końca wyobrażają sobie jej serialowe istnienie bez Cavilla. Już dawno temu w sieci wystartowała petycja o przywrócenie uwielbianego przez wielu artystę do tej produkcji. Rzeczona petycja wygenerowała bardzo wiele szumu w Internecie - podpisały ją setki tysięcy ludzi.

Teraz użytkownicy sieci przedsięwzięli kolejną akcję. "Jeśli kochasz Wiedźmina, nie oglądaj go" to kolejna petycja zapoczątkowana przez fanów Wiedźmina. Skierowana jest ona nie do Netflixa, a do wszystkich potencjalnych odbiorców, którzy zanosili się z zamiarem oglądania serwowanych przez Lauren Schmidt Hissrich opowieści.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy