Reklama

Killzone: SF - dodatek Intercept dostępny od dziś!

Już dzisiaj każdy właściciel konsoli PlayStation 4, który w swojej kolekcji posiada jedną ze startowych produkcji na nowy system Sony - grę Killzone: Shadow Fall - będzie mógł spróbować swoich w kooperacyjnym trybie po sieci. A to wszystko dzięki dodatkowi Intercept.

Intercept pozwoli maksymalnie czterem graczom dołączyć do zespołu VSA, znanego jako Intelligence Squad Alpha. Jego zadaniem jest prowadzenie działań za liniami wroga w celu przechwycenia wojskowych transmisji Helghastów oraz przekazania ich do kwatery głównej VSA.

W dodatku każdy z graczy będzie mógł wybrać spośród czterech klas - szturmowiec, strzelec wyborowy, sanitariusz i taktyk - każda z nich ma dostarczyć całkowicie odmiennych wrażeń, potęgowanych przez powrót uwielbianego przez fanów plecaka odrzutowego.

Pośród czterech zróżnicowanych rodzajów otoczenia (sześć kolejnych jest na etapie tworzenia), których twórcy inspirowali się kampanią jednoosobową, gracze będą przechwytywać od wroga bezcenne informacje, walczyć z władającymi niezwykłymi umiejętnościami czempionami Helghastów i dowodzonymi przez nich siłami.

Reklama

Na koniec najważniejsze - dodatek Intercept skierowany jest do posiadaczy gry Shadow Fall jako zawartość do pobrania (darmowa, jeśli posiadają Season Pass).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy