Kiciński o premierze Cyberpunk 2077

Prezes studia CD Projekt RED już wie, kiedy gra trafi do sprzedaży.

Portal Money.pl zaprosił do rozmowy Adama Kicińskiego, który udzielił kilku interesujących odpowiedzi dotyczących przyszłości trzeciej odsłony Wiedźmina oraz produkcji Cyberpunk 2077. CEO poinformował, że zna datę premiery nowego tytułu, jednakże na razie jej nie ujawni, ze względu na ciągle rozwijane przygody Geralta: "Istnieje życie poza Wiedźminem. Od dłuższego czasu pracujemy nad kolejną grą: Cyberpunk 2077, czyli zupełnie inna rzeczywistość, przyszłość, korporacje, świat zdecydowanie nie czarno-biały".

"Mamy zaplanowaną datę premiery, ale powiemy o niej, gdy będziemy gotowi rozpocząć promocyjne działania. Na razie skupiamy się na Wiedźminie i nie będziemy odciągać uwagi graczy od produktu, który jest obecnie dostępny, monetyzuje się i w każdej chwili może dostarczyć nowym graczom fenomenalnej zabawy" - dodaje Kiciński.

Reklama

W dalszej części rozmowy, Kiciński zaznacza, że przyszły rok również będzie świetnym czasem dla Wiedźmina. Zapowiedziane rozszerzenie "Krew i Wino" ma być dwukrotnie większe i bardziej rozbudowane od "Serc z kamienia". Planowane są również nowe promocje na podstawową wersję gry, mające zachęcić do kupna osoby nie posiadające jeszcze swoich egzemplarzy.

"[...] od strony biznesowej będziemy jeszcze przez dość długi czas koncentrować się na promowaniu Wiedźmina trzeciego oraz dodatków" - mówi Kiciński.

Prezes przekonany jest, że Cyperpunk 2077 ma szansę odnieść większy sukces niż Wiedźmin 3: Dziki Gon - zarówno finansowy, jak i artystyczny.

Autor: Łukasz Morawski

Ekspert Ceneo
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy