Reklama

Keanu Reeves pyta, dlaczego naprawdę chcesz zagrać w Cyberpunk 2077?

​Machina marketingowa Cyberpunk 2077 ruszyła pełną parą, a zaangażował się w nią również sam hollywoodzki aktor, który z pewnością zwróci na produkcję RED-ów uwagę.

Do premiery nowej gry CD Projekt RED, czyli Cyberpunk 2077, pozostał już niecały miesiąc - tak, po wielu latach czekania w końcu umieścimy grę w swoich napędach i ruszymy na spacer lub przejażdżkę (może Porsche 911?) po oszałamiającym Night City. Deweloper już od jakiegoś czasu przybliża nam swoją produkcję za pomocą serii wydarzeń online zatytułowanych Night City Wire, które z jednej strony pozwalają nieco poznać nową grę, a z drugiej sprawiają, że jeszcze bardziej nie możemy się doczekać premiery.

Dziś możemy zaś zapoznać się z nowym zwiastunem tytułu, w którym pojawia się sam Keanu Reeves, wcielający się w Cyberpunk w rolę legendarnego Johnny’ego Silverhanda. Ten zwraca się bezpośrednio do graczy, pytając ich o to, dlaczego sięgnęli po grę: - Dla zabawy? Dla siły? Szukając szoku dla swojego systemu? - możemy usłyszeć w materiale. Tyle że dobrze zna już odpowiedź, reklamując przy okazji kluczowe elementy gry, bo Cyberpunk 2077 ma to wszystko... i wiele więcej, bo “zanim wpakują w ciebie kulkę, sprawisz, że całe miasto zapłonie!".

Reklama

Zwiastun jest krótki i dynamiczny, więc idealnie oddaje klimat pokazywanych fragmentów rozgrywki i choć te widzieliśmy już wcześniej, to obecność Keanu Reevesa wiele zmienia - wygląda na to, że aktor świetnie bawi się przy promowaniu produkcji RED-ów i nie zdziwi nas, jak sam zamknie się w domu po premierze, żeby sobie pograć. My też mamy taki zamiar, ale jak wspomnieliśmy. musimy jeszcze trochę poczekać, bo premiera gra 19 listopada. Przypominamy, że będzie ona dostępna na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz w ramach wstecznej kompatybilności na Xbox Series X i PlayStation 5.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy