Reklama

Już w czwartek nowa prezentacja Dying Light 2

​27 maja o godz. 21:00 powinniśmy poznać nowe informacje na temat kontynuacji Dying Light.

O Dying Light 2 w ostatnim czasie mówiło się całkiem sporo, ale raczej w negatywnym kontekście. Gracze narzekali, że Techland - po tym, jak zaprezentował grę po raz pierwszy - dostarczał niewiele informacji na jej temat, a także niejednokrotnie opóźniał premierę.

W oficjalnym komunikacje, opublikowanym w styczniu ubiegłego roku, producent poinformował o przesunięciu premiery z wiosny 2020 na bliżej nieokreśloną przyszłość. Obecnie wiadomo już, że szanse na to, że w sequel Dying Light zagramy w 2021, są raczej niewielkie.

Reklama

Chociaż tyle, że już jutro poznamy prawdopodobnie trochę więcej szczegółów dotyczących gry czy procesu produkcyjnego, a być może nawet zobaczymy nowe materiały wideo. Techland zapowiedział, że 27 maja (tj. już jutro) o godz. 21:00 odbędzie się prezentacja, którą będzie można zobaczyć na żywo na kanale wrocławskiego dewelopera na Twitchu.

"Pamiętasz Harran? Kto mógłby zapomnieć... Teraz to Miasto jest naszym azylem i potrzebuje twojej pomocy. Musisz tak wiele się dowiedzieć, a czasu jest niewiele, ale te wskazówki nie mogą wpaść niepowołane ręce. Znajdź bezpieczne miejsce i odtwórz tę wiadomość. Jesteś naszą ostatnią szansą na przetrwanie. Ponad wszystko..." - czytamy w oficjalnym komunikacje, który Techland wysłał do przedstawicieli mediów.

Czego możemy się spodziewać? Optymistyczny scenariusz jest taki, że Techland nie tylko opowie więcej o Dying Light 2, ale także zaprezentuje nowe fragmenty z rozgrywki, a być może nawet poda nową datę premiery (ta, jak wiadomo, póki co nadal jest "bliżej nieokreślona").

Niewykluczone, że wrocławski producent zapowie oficjalnie platynowe wydanie "jedynki", które wyciekło ostatnio za sprawą oficjalnego sklepu Microsoftu. Według oferty opublikowanej omyłkowo przez giganda z Redmond, nową edycję będzie można kupić już 27 maja.

Poza "podstawką" ma zawierać 4 dodatki oraz 17 zestawów skinów. Wyciek nie obejmował ceny pakietu ani platform docelowych, ale można podejrzewać, że będzie dostępny na wszystkich liczących się urządzeniach - zarówno na PC, poprzedniej, jak i nowej generacji konsol.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje