Joanna Jędrzejczyk: Mistrzyni UFC ambasadorką World of Tanks Blitz!

World of Tanks Blitz ogłasza nową współpracę z nieposkromioną, pięciokrotną mistrzynią świata UFC wagi słomkowej i pierwszą polką w tej federacji - Joanną "JJ" Jędrzejczyk.

Od 26 września do 12 października, dowódcy czołgów otrzymają unikatowy portret dowódcy w grze, który pozwoli im zaprezentować waleczną naturę prawdziwego polskiego charakteru. 

Popularna "JJ" jest pierwszą reprezentantką naszego kraju, która wspięła się na najwyższy poziom światowego MMA. W ramach nowej współpracy, Joanna Jędrzejczyk staje się też pierwszą kobietą i pierwszą Polką, która obejmuję rolę ambasadorki gry. Jej niespożyta energia i nieposkromiona natura znajdą swoje odzwierciedlenie w nowej zawartości gry. 

Reklama

Gracze na całym świecie, którzy rozegrają przynajmniej jedną grę dowolnym polskim czołgiem w World of Tanks Blitz między 28 września a 12 października odblokują portret B.U.G.I Woman na stałe.

Nowa linia polskich czołgów

W związku z współpracą z Jędrzejczyk do gry trafia też 6 nowych czołgów średnich. Te wyjątkowe maszyny bojowe poziomów V-X stanowią uzupełnienie polskiej linii dostępnej w World of Tanks Blitz. Zostały zaprojektowane tak, aby sprawdzić się w każdej sytuacji, co sprawia, że stanowią prawdziwe zagrożenie na polu bitwy. Co więcej, ich działa zapewniają jak największy kąt nachylenia, co pozwala im operować w nawet najbardziej wymagającym terenie. Nowy skład czołgów to:

  • DS. PZNINZ (Poziom V)
  • BUGI (Poziom VI)
  • CS-44 (Poziom VII)
  • CS-53 (Poziom VIII)
  • CS-59 (Poziom IX)
  • CS-63 (Poziom r X)
INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: World of Tanks Blitz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy