Janina Gavankar: Aktorka znana ze Star Wars wystąpi w filmie Borderlands

​Janina Gavankar dołącza do obsady filmu na podstawie popularnej gry. Aktorka, która popularność wśród graczy zdobyła przede wszystkim dzięki roli Iden Versio w Star Wars: Battlefront 2, wcieli się w filmie Borderlands w Komandor Knoxx. To córka Generała Knoxxa, a więc głównego wroga znanego z gry. Jest to zupełnie nowa postać w uniwersum.

"Janina Gavankar dołączy do obsady Borderlands w roli zupełnie nowej postaci, którą stworzyłem specjalnie na potrzeby tej historii. Janina zagra Komandor Knoxx, która podąża śladami swojego ojca, dołączając do Karmazynowej Lancy, czyli prywatnej armii korporacji Atlas" - czytamy w tweecie opublikowanym przez Randy'ego Pitchforda, głównego twórcy serii Borderlands.

To kolejny członek obsady filmowej adaptacji Borderlands, o którym usłyszeliśmy w ostatnim czasie. Wcześniej poinformowano, że w ekranizacji zobaczymy Kevina Harta (Roland), Cate Blanchett (Lilith), Jamie Lee Curtis (Tannis) oraz Floriana Munteanu (Krieg), a usłyszymy ponadto Jacka Blacka. Ten ostatni użyczy swojego głosu Claptrapowi, zabawnemu robotowi znanemu z gry.

Reklama

O ekranizacji Borderlands mówiło się już od sierpnia 2015 roku, ale dopiero na początku kwietnia tego roku ruszyły zdjęcia do niej. Jednym z czynników, który opóźnił start prac nad filmem, była pandemia koronawirusa. Jednak ostatecznie wielbiciele popularnej serii gier mogą zacierać ręce i wyczekiwać premiery adaptacji.

O filmowym Borderlands nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Póki co twórcy ujawnili, że zamierzają przedstawić własną historię oraz wizję. Choć jednocześnie ekranizacja ma nawiązywać do pierwowzoru klimatem i postaciami.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Borderlands

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama