Jamie Lee Curtis odprawi jedyny w swoim rodzaju ślub

​Latem zeszłego roku gwiazda "Halloween" ujawniła, że jej najmłodsze dziecko jest osobą transpłciową. W udzielonym nieco później wywiadzie Curtis opowiedziała o tym, jak radzi sobie z tą sytuacją.

Aktorka ogłosiła tymczasem, że jej pociecha wkrótce weźmie ślub ze swoją wieloletnią partnerką. Curtis zdradziła, że sama odprawi ceremonię, a wesele będzie imprezą przebieraną.

W zeszłym roku Jamie Lee Curtis zdobyła się na szczere wyznanie. Aktorka podzieliła się wówczas z fanami informacją, że jedno z jej adoptowanych dzieci jest transpłciową kobietą. O swoich doświadczeniach obie panie opowiedziały we wspólnym wywiadzie, którego udzieliły w październiku magazynowi "People".

Reklama

Curtis zaznaczyła, że odkąd jej pociecha dokonała coming outu, zaczęła przykładać większą wagę do języka, jakim się posługuje na co dzień. I wyjawiła, że początkowo największym problemem było dla niej przyzwyczajenie się do nowego imienia dziecka.

Goszcząc niedawno w programie "Jimmy Kimmel Live!" dwukrotna laureatka Złotego Globu ogłosiła, że już w maju Ruby i jej wieloletnia partnerka Cynthia wezmą ślub.

Aktorka pochwaliła się, że to ona odprawi ceremonię, a odbywające się w ogrodzie na tyłach jej domu przyjęcie weselne będzie miało charakter imprezy przebieranej.

Gwiazda ujawniła, że pojawił się problem z realizacją zamówienia - odpowiedzialna za uszycie kostiumu krawcowa ma bowiem siedzibę w Rosji.

Aktorka przyznała, że nie może się doczekać ceremonii.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: World of Warcraft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy