Jak oglądać wydarzenie Xbox & Bethesda Developer_Direct?

​Fani Microsoftu oraz posiadacze Xbox Series X/S wreszcie doczekali się eventu dla siebie. Po zeszłorocznej dominacji Sony przyszedł czas na Developer_Direct i zapowiedź planów na następne miesiące i lata.

Dużo mówiło się w zeszłym roku o tym, jak niewielką prezencję ma w świecie gier wideo Microsoft. Xbox Game Pass cieszył się sporą popularnością, ale ostatecznie wciąż nie spełnił oczekiwań inwestorów, a najgłośniejsze, długo wyczekiwane produkcje przesunięto na rok 2023.

Cierpliwi posiadacze Xboxa wreszcie doczekali się jednak jakiegoś ruchu po stronie Microsoftu, który na styczeń zapowiedział wydarzenie Developer_Direct. Podczas nadchodzącego eventu mamy zobaczyć największe gry Xboxa i Bethesdy.

Gdzie i kiedy oglądać Developer_Direct?

Developer_Direct rozpocznie się 25 stycznia 2023 roku o 21:00. Transmisję z całego wydarzenia można oglądać na kanałach Twitch i YouTube Xboxa oraz Bethesdy.

Reklama

Microsoft zapowiadał już wcześniej, że stream będzie dostępny z polskimi napisami, więc śledzić wszystkie wydarzenia będą mogli komfortowo fani Xboxa z naszego kraju.

Co zobaczymy podczas Devloper_Direct?

W przeciwieństwie do niektórych State of Play, które często do ostatniej chwili pozostają jedną, wielką niespodzianką, większość planów Microsoftu na Developer_Direct można bardzo łatwo przewidzieć. Część z nich zdążyli już oficjalnie potwierdzić, a inne wynikają ze zbliżających się premier gier.

Najważniejszymi wydarzeniami będą bez wątpienia prezentacje Redfall oraz Forza Motorsport. Nowa gra Arkane Studios, która do tej pory pozostawała raczej poza radarem większości graczy, ma dostać obszerny fragment rozgrywki mający na celu zbudować większą ekscytację zbliżającą się powoli premierą. Miejmy nadzieję, że podobnie sytuacja będzie wyglądać w przypadku Forzy Motorsport, o której na razie nie wiemy zbyt wiele.

Microsoft jeszcze przed rozpoczęciem Developer_Direct poinformował, że na więcej informacji na temat Starfielda będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Z uwagi na premierę w pierwszej połowie 2023 roku twórcy planują oddzielną prezentację poświęconą wyłącznie tej grze.

Jak przystało oczywiście na Microsoft i Bethesdę, nie powinno zabraknąć szczegółów na temat Minecraft Legends oraz The Elder Scrolls Online. Większą rolę podczas Developer_Direct powinien odegrać również Xbox Game Pass. Jeżeli Microsoft nie szykuje jakichś większych niespodzianek w związku ze swoją usługą, powinniśmy zobaczyć chociaż zapowiedzi, które niedługo trafią do biblioteki Game Passa.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama